Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ádin névről vélemény?

Ádin névről vélemény?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 19:19
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
42%
Az fiú vagy lány név?
2019. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én is lelki sérült lennék, ha Bélának hívnának vagy Lajosnak. Mondjuk én nő vagyok, namindegy :D
2019. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
66%
Ez kutyanév?
2019. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon gaz
2019. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
88%

Huh basszus... élmény volt olvasni az eddigi hozzászólásokat 😂

Egyébként kedves kérdező, szerintem sem ez a legmegfelelőbb fórum, ahol felteheted ezt a kérdést, mert a magyar társadalomba bele van kódolva, hogy alázzon és sértsen. Mégsem lehet hibáztatni őket, valóban sok frusztrációt okoz a jelenlegi vezetés :) Egy kis burn out előfordul néha :)

A kérdésre válaszolva kulturált hangnemben: nekem nagyon tetszik az Ádin név, szerencsére a férjemnek is. Nemrég fedeztük fel, hogy anyakönyveztethető, mert a születendő kisfiunknak nézegettünk neveket. Végül erre esett a választás :)

Név tekintetében nem szerencsés körbekérdezni, mert mindig lesz olyan, aki kétségbe fogja vonni szülői kompetenciádat és megbélyegez, hogy rossz szülő vagy, amiért így kiszúrsz a gyerekkel :) Ha gyerekről vagy kutyáról van szó, szokj hozzá, hogy mindenki jobban ért a tiédhez :)

2019. szept. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az oviban van egy Ádin, jóval idősebb, mint Csobot Adélék fia. Hozzá nagyon illik, el sem tudom másik névvel képzelni őt. Energikus, beszédes, de egy kis úriember is egyben (nyilván a neveltetés miatt, nem a névtől függ), de mivel imádnivaló fiúcska számomra neve is nagyon szimpatikus. Manapság vannak ennél cifrább nevek is, számomra ez a név különleges, de szép.
2019. okt. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Ennél sokkal rosszabb nevek is vannak. És ez annyira szubjektív.

Nekem elmegy. Én nem adnám a gyerekemnek, de csúnyának se mondanám.

Ezt a valaki ül Àdin-t nem értem. Mi ebben a perverz? Le vagyok maradva. :D


Amúgy egyik ismerősöm gyereke Holdfény lett, a másik pedig Napsugár. A vezeték nevük meg Budai. Na az a gáz....

2019. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakinek nem tetszik egy dolog. Megesik, mások vagyunk, más az ízlésünk is. Az viszont, hogy emberek ilyen stílusban nyilvánítanak véleményt pedig magukat minősíti, nem a nevet. Nincs olyan amit ne lehetne csúfolni. Név, belső vagy külső tulajdonság, ha valakit csúfolni akarnak azt csúfolni is fogják, akkor is ha Anna vagy éppen Dominik.

Ha pedig valaki Marcellnek nevezi el a fiát az biztos hogy mondjuk Liptai Claudiáéktól lopta a nevet? Nyílván nem.

Nekem személy szerint tetszik az Ádin név, ha fiúnk lett volna ezt a nevet kapta volna. 7 éve! Nem az Istenes család koppintására.

Az ő védelmükben meg...mivel kétlaki életet élnek, szerintem jogos, hogy olyan nevet választottak ami nemzetközibb hangzású. Egy Miklóst vagy Lászlót nehezebben ejtenek ki külföldön, mint egy Natant.

2019. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyerek ilyen névvel :-D
2019. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Akkor már miért nem lehet Ádám, Ádinak becézve??
2019. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!