Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ádin névről vélemény?

Ádin névről vélemény?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 19:19
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
50%
Sose bocsájtanám meg a szüleimnek ha így kiszúrnának velem hogy ezt a nevet adják. Tragikus, röhejes.
2019. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
65%

Mi az, hogy Ádin? Olyan van, hogy Aydin meg Aydan (Hold) sok százezer helyes fiú viseli azt a nevet Ázsiaszerte, én is adnám, ha ottani lennék.


Amúgy nem rosszabb, mint bármi más, amit most normálisnak tartanak, csak persze elsőre minden gáz, ami szokatlan. Nekem úgy hangzik, mintha valami egyiptomi istenség lenne, ott tudok elképzelni ilyen neveket...

2019. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
70%

Annyira utálatosak itt az emberek főleg ebben a témában, hogy itt ne kérdezz ilyet!!

Mindenki mindent csak fikázni tud, ha Bélát írsz vagy Zoltánt azt is leundorítózzák, nyugi.

2019. máj. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó a Béla vagy Zoltán szép név, ráadásul tudod hogy férfi vagy női nem kell találgatni. Egy Ádinról ez nem egyértelmű. Én nem szúrnék ki szerencsétlennel ilyen névvel.
2019. máj. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyértelmű. 🙄
2019. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó akkor te vagy a ritka kivétel. Körbekérdeztem az ismerőseim, négyen lánynak, heten becenévnek négyen fiúnévnek mondták. De mindegyik szerint tragikus.
2019. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi hogy ennyire foglalkoztál a kérdéssel:D Többen írtátok, és igen, tudom hogy Csobot Adél kisfiát így hívják, de nem miatta nevezném el így a gyerekemet. És tényleg leszólnak itt mindent, ami nem Máté meg Anna... minden nevet lehet csúfolni ;)
2019. máj. 3. 21:32
 28/48 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, miért tettél fel kérdést ha te már eldöntötted hogy kiszúrsz a gyerekkel? Akkor legyen Ádin, 18 évesen megváltoztathatja úgyis, addig meg hátha nem lesz belőle lelki sérült mint belőlem, a nevem miatt.
2019. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik a hangzása, az Árminra hasonlít, én nem nevezném tragikusnak.
2019. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
28: értem a személyes frusztrációdat és sajnálom, de nem gondolom, hogy itt lenne a helye. Nincs eldöntve semmi, egy felvetés. Véleményeket kértem, és sok esetben kaptam is. Semmi problémám azzal, ha valakinek nem tetszik, azzal viszont igen, ha lenéző, provokatív stílusban tálalja. Szerintem ez nem túl bonyolult:)
2019. máj. 3. 23:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!