Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ádin névről vélemény?

Ádin névről vélemény?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 19:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
ÁlÁdin az Á,dinka miatt én is inkabb tovabb keresgelnek
2020. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Értem ezt az Á,dinka vonalat, de ez vajon a Zsófika esetében nem zavar senkit? Vagy az szép név, mert minden 8. lány Zsófi?
2020. máj. 26. 00:00
 43/48 anonim ***** válasza:
71%
Én se értem ezt az Á, dinka dolgot. Az Annát is lehet csúfolni pedig most egy nagyon hypeolt név: Anna-Kanna, pls...
2020. máj. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te tudod, én biztos nem szúrnék ki a gyerekemmel. Nem attól lesz különleges egy gyerek ha vicces nevet kap. Én ismerek Ádint, alig áll rá az emberek szája, így inkább becenéven szólítják, arról nem beszélve hogy a szülők folyton magyarázzák, hogy nem Ármin, hanem Ádin.
2020. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Nem gondolom vicces névnek az Ádint, és egyébként nekem sem nagyon tetszenek a mostanság menő fiúnevek, de fiúnévből szerintem nagyon kevés szép van. Az Ádin nekem pont tetszik, mert egyszerű, nem kell becézni, nem fordul meg rá minden 2. kisfiú a játszótéren, mint egy Benire vagy Noelre. (Nincs ezzel sem baj, de nekem fontos, hogy ne legyen nagyon népszerű a választott név)
2020. jún. 3. 12:50
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos hogy ne legyen nagyon népszerű akkor keress mást. Idén 2 Ádin született a távolabbi családi-baráti körben. Bölcsődében dolgozom, itt is van 1 kisfiú ezzel a névvel, és ez egy 10.000 lakosú nagyobb falu.
2020. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, örülünk hogy neked tetszik az Ádin, de itt az a lényeg, hogy a gyereknek tetszik-e majd. Gondol bele, ha anyukádnak a Leokádia név tetszett volna és úgy nevez el, akkor te mennyire lettél volna boldog? Hiszen neki az tetszett:-D Nem attól lesz különleges a gyerek ha gáz nevet kap, ezen gondolkozz el szerintem. Nekik kell viselnie legalább 18 éves koráig.
2020. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Utolsó, honnan tudjam, hogy tetszene-e neki?:D Hívhatnak valakit Annának, és nem tetszhet neki. A népszerű név nem jelenti egyből, hogy mindenkinek tetszik.
2020. jún. 3. 15:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!