Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek a babája nem...

Van akinek a babája nem duplázta meg a súlyát 6 hónaposan? (normál súllyal született) Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Enyém most 4 hós és csak 5100 g, 3100zal született, nehezen hízik, csak anyatejes.Van elég tejem, és eszik is rendesen (mértem)
2019. máj. 1. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egyik se duplazta meg, én nem foglalkoztam azzal minek "kéne" lennie. Engem ezek a státuszvizsgálatok is hidegen hagytak.
2019. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem duplázta meg, sőt 3 éves koráig soha nem érte el az előírt súlyt.

Nem csináltam semmit, nem volt soha kórosan sovány, mindig változatosan, szépen evett, évi 2 náthán kívűl semmi baja nem volt, így nem aggódtam ezen.

2019. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig nem értelek, van még 2 hónapod hogy megduplázza!!
2019. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiam a 7.hónapra duplàzta meg. Ha hizik szëpen a babäd nincs gond. Az èn fiam mëg csak anya tejes volt havi 500 grammot hizott miùtan elkeztük a hozzätàpläläst 1 kg is hizott. 6 hósan 7200 gramm volt, ës 3940 született.
2019. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az alacsony súllyal született babákra vonatkozik ez a szabály. Aki 3000g felett születik, nem baj ha nem duplázik.
2019. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem is stresszel a súlya


Duplázás volt igaz 4 hósan

De utána megtorpant a gyarapodás

Csesztettek a státuszon is


Nálunk a hozzátáplálás nem megy.. Addig a csak anyatejjel momden rendben volt

2019. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én babám 2600-al született, tegnap volt 3 hónapos és 5500 gramm.

Ha elég 6 hóra duplázni engem miért nyüstöl folyton a védőnő meg a gyerekorvos, hogy kicsi a súlya?? :(

Folyton ezzel idegelnek...

2019. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a szuletese utani legkisebb sulya? Tudtommal a duplazast ahhoz kepest kell nezni, nem a szuletesi sulyhoz.
2019. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2800 g -mal vittük haza. Ahhoz képest még lehet hogy meglesz a duplázás, de borzasztó nehezen hízik.
2019. máj. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!