Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszócumitól ferde fog?

Játszócumitól ferde fog?

Figyelt kérdés
Nem akartam, hogy cumizzon a kisfiam, de annyira cicifüggő volt, hogy végül megpróbáltuk és "rászokott". Most 7 hónapos és kint van 2 foga,amik picit ferdén jöttek ki alul, illetve most jön a harmadik fog, felül az első. Lehet hogy a cumitól lesznek ferdék? Vagy nem függ össze?
2019. máj. 4. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
De sajnos összefügg... De még fogszabályozással rendbehozható, miután kinőttek az elülső csontfogak. :)
2019. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kislanyom is nagyon sokaig cumizott de nem voltak ferdek a fogai.
2019. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Vannak felnőttek, akikről meg lehet mondani az állkapocs formájukról hogy sokáig cumiztak.
2019. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Baromság amit írtok 🤣🤣🤣
2019. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ujjszopós gyerekemnek kiállnak a fogai, a cumis kapott a mamtól egy olyan cumit aminek extra vékony az a része ami a fogaihoz ér, neki már nem állnak ki.
2019. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon gyakori, hogy ferden nonek a tejfogak ki, kulonosen az elsok.

Ez nem a cumitol van, anelkul is ilyen lenne.

Rengeteg helyuk van, nincs kiruliytuk masik fog, ami “iranyba rakna” oket.

Majd ha a tobbi tejfog is kijon, akkor szepen a helyukre kerulnek valoszinuleg. Persze olyan is van, akinek ferde marad es a csont is ugy no, de az oroklott/egyeni altalaban es szinten cumitol fuggetlen.

2019. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Soha nem cumiztam, mégis pókot ki tudtam volna harapni a sarokból. Fogszabályozás helyre hozta. Tesóm óvodában is szopta az ujját,rendezett fogsora nőt. Szerintem genetikai okok lehetnek. Ja és az enyémek romlanak pedig vigyázok nagyon rájuk, tesóm szerintem naponta max 1X mos fogat és talán egy foga rossz. 41 és 39 évesek vagyunk. Tuti örököltem valakitől a fogsorom.
2019. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem a cumitól, hanem -és amire sokan nem is gondolnak- a CSŐRÖS POHÁRTÓL állt ki a foguk!!!!!
2019. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!