Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülés közben ferde a háta?!?

Ülés közben ferde a háta?!?

Figyelt kérdés

Magától ült fel, soha nem ültettem. Viszont mint egy kis c betű elferdül a háta legtöbbször :(

Járunk Dévény tornára, ferde fejtartás, aszimmetrikus mozgás, és emiatt a c tartás miatt. Eddig nagyon jól haladtunk, márszinte teljesen szimmetrikus volt a tartása, mozgása. Emiatt már csak havi 1 torna van. De pár napja kezdett el üldögélni, csakhát nem úgy ahogy kellene... ennek "örömére" fekvéskor is újra görbe.. teljesen kétségbe vagyok esve .. hiába fektetem vissza, fél perc és már megint ül ... a gyógytornász is a fejemet fogja venni a visszaesés miatt ahogy ismerem...

Van valakinek ilyen tapasztalata? Helyre fog jönni?


2017. okt. 3. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Havi egy torna van. De te otthon tornáztatod minden nap?
2017. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem sem kellett volna "belepiszkálnod".

Az én lányom nem akart átfordulni 6 hónaposan. Egy pár napig tornáztattam, és átfordult.

Nálatok pont, hogy vissza esik.

Vidd el a dokihoz, és azt csináld amit ő mond.

2017. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mivel is piszkáltam bele? Ezt most nem értem ... azzal, hogy nem nézem hogy totál görbe háttal ücsörög és visszarakom hasra?

Itthin nekem nem kell tornáztatnom, csak megfigyelnem, ez az utasítás....

2017. okt. 3. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy nem hagyod ülni. Elnézést, ez elkerülte a figyelmem.

Ha az utasításokat követed, akkor miért szednék le a fejed? Nem kötheted le a babát, hogy ne tudjon megmozdulni..

2017. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt hittem én voltam félreérthető :)

Elég sajátos a stílusa a nőnek ... azért is "leszidott" mert még mindig járni kell, hogy ennyi idő alatt már helyre kellett volba jönnie ...

2017. okt. 3. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben (ha allapotvaltozas kovetkezik be) vissza kell vinni megmutatni a gyogytornasznak.


De leirasod alapjan lehet, hogy erdemes felhivni a Deveny alapitvanyt, es kerni masik gyogytornasz elerhetoseget masodvelemenyert. (Ne haragudj, utobbi szubjektiv meglatasom. Aki "a fejedet veszi", illetve csak havi egyszer megfigyel... En mindenkepp kernek mastol is velemenyt - a sajat gyerekeimmel megszivtam, mert keson tettem.)

2017. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!