Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen lány a Lia...

Szerintetek milyen lány a Lia nevezetű?

Figyelt kérdés

Milyen külsőleg, belsőleg.

Milyenek ismeritek? Milyenek képzelitek el?



2019. máj. 4. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
amúgy hatosnak van igaza, legyen emília, kornélia, vagy valami ilyesmi, és akkor is hívhatja a család simán liának, csak lesz mihez nyúlnia, ha egyszer szüksége van egy felnőtt névre... a beceneved fenntartom hogy otthonra, szűk körbe való, ha babóca a beceneve vagy tücsök, kiscsillag, pötyi, akkor se úgy mutatod be a gyereket a csoportjának/tanárának/szomszédnak, vagy tévedek?
2019. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Sokan nem tudnak elvonatkoztatni egy cuki, kétcopfos totyogóstól. Az a gyerek fel fog nőni, feleség lesz, anya lesz, munkája lesz, bankba fog menni, ügyeket fog intézni, sőt, egyszer meg is öregszik és akkor is be kell majd mutatkoznia. Nem mindegy hogy körberöhögik vagy sem.
2019. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy teljesen egyetértek azzal, hogy ne legyen röhejes egy név. Így a Manó, Málna, Eperke számomra se a legkedveltebb nevek, de a Lia névvel tényleg nem értem mi a gond, amikor először találkoztam vele Pokorny Lia kapcsán, egyáltalán nem tűnt se röhejesnek, se gyerekesnek ez a név, sőt nem is nagyon váltott ki belőlem semmilyen reakciót, de szép névnek találtam. Miért kellene mindenkinek Katalinnak, meg Annának lennie?
2019. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve mindenkinek tetszett itt a gyakorin.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2019. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

#13 Pokorny Lia valójában Aurélia.

Tehát ő döntötte el, hogyha becenevét használja.

2019. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
15 így van, Aurélia borzalmas szerintem, nen csodálom, hogy a Liát használja.
2019. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik ez a név. Valahogy ezt nem érzem becézésnek, mint a Lilit, amitől a falnak megyek.
2019. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek Liát személyesen, de elképzelve számomra határozott, de nyitott személyiségű, akinek jó a humora:)
2019. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki a kérdésre válaszolt normálisan. 🙂


Egy ártatlan kérdés volt, nem kelet volna bele kötni. Mivel az érdekelt volna hogy milyen a lány tulajdonságai. 🙂

2019. máj. 5. 22:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm Lia. Ibolya eredetileg. Csinos vékony ápolt kinézetű. De a természete......... Beképzelt, kíváncsi rosszindulatú.
2019. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!