Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen lány a Lia...

Szerintetek milyen lány a Lia nevezetű?

Figyelt kérdés

Milyen külsőleg, belsőleg.

Milyenek ismeritek? Milyenek képzelitek el?



2019. máj. 4. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Becézett. :-)
2019. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyik unokatesómat Liának hívják :)

Ő nagyon eleven,szeret sportolni és kitűnő tanuló.


Liána lett volna de nagynéném szülés előtt azt álmodta hogy a Lia nevet adta és végül Lia lett.

2019. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Én ismerek egy ügyvédnőt, aki Lia. Egy utcában laktunk.


40 körül van, nagyon elegáns és csinos. Igazán divatosan öltözik. Fiatalos, életvidám.


Amúgy, én évekig azt hittem, hogy becenév! Nekem így önmagában "komolytalan", becézett alak.

2019. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Ferjem nagynenje Lia. 72 eves, sokkal fiatalabbnak kinéző, mindig nagyon elegáns, igazi hölgy. Kedves, intelligens.
2019. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Olyan kevés, kicsinyes. Babának jó.
2019. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Olyan, akinek a szülei becenevet adtak mert nem volt jobb ötletük és nem gondoltak a gyerek jövőjére. Nem tudom komolyan venni ügyvédként, orvosként. Pont olyan mint a Panni, Szofi. Gyönyörű nevek az Emília, Kornélia, Lívia, mindet lehet Liának becézni, mégis jobban mutat bemutatkozáskor egy Dr. Kovács Emília, mint egy Dr. Kovács Lia...
2019. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

NE. ADJ. A. GYEREKNEK. BECENEVET. KERESZTNÉV. HELYETT.

azért ne, mert nekem is az van (volt, nem használom, csak ha apám a közelben van), utálni fogja. egyrészt nagyon gáz, olvasd csak el az előzőek példáit, Dr. Kovács Lia ügyvéd?! ne tedd ezt vele.

másrészt, engem az becézhet, akinek megengedem. mert mondjuk vagyunk olyan viszonyban. idegenekkel, tanárokkal, szomszédbácsival, egyéb random tagokkal NEM vagyok olyan viszonyban, hogy Jucikának (nem az vagyok, de majdnem) szólítsanak. akkor se, ha a degenerált apám úgy gondolta. Jucika az anyámnak, a legjobb barátnőmnek, és a pasimnak lehetek max. ne vedd el ezt a döntést a gyerekedtől, pls.

ha téged pl. Máriának hívnak, te is rühellnéd, ha mindenki Marikának szólítana, ugye? Vagy Ildikónak hívnak, és a főnöktől a postásig mindenki Ilikéz téged. vannak, akiknek nem hagyod hogy becézzenek téged. hadd legyenek ilyenjei a gyereknek is.

2019. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Kedves 7-es! Igen, dr. Kovács Lia, szerintem nagyon jól hangzik és semmi különös nincs benne manapság, 10, 20 év múlva meg pláne nem lesz benne semmi különös, mivel egyre gyakoribbá válnak az ilyen nevek, amik 40 évvel ezelőtt biztosan furák lettek volna. Mellesleg a Lia, illetve a Lea ókori nevek, szóval pár ezer éve már léteznek és nem becézett alakok.
2019. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
a lepontozásokból látom, hogy már eldőlt, nem kap a kicsi rendes nevet... nem baj, csak a kisöccse meg legyen bélus vagy pistike, hogy jól összeilljen majd a két név.
2019. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Jó, mindenki olyan nevet ad a gyereknek amit akar, de intelligencia kérdése, hogy felfogja-e a kedves mama és papa, hogy a gyerek nevét nem maguknak választják éppen az aktuális divat alapján, hanem egy másik embernek még 70-80 évre, akinek viselnie kell majd azután is miután ők már rég nem tapossák ezt a földet. Sajnos meglepően sokan tesznek rá magasról.
2019. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!