Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Nicol, Ariana, és Alice...

A Nicol, Ariana, és Alice nevek közül melyiket adnád a kislányodnak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 20:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
Azt nem mondtad, hogy külföldi vezetékneve is lesz
2019. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, a gyakorizók nagyrésze unatkozó háztartasbeli. Ne várj itt IQ túltengést...


Mindhárom név nagyon szép, bármelyiket adnám.

2019. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Ha az apja angol akkor hogy ne lenne angol vezetékneve?


Az meg a magyar népet fogja minősíteni hogy ha hazalátogatunk és körberöhögik az angol neve miatt. Engem Tündének hívnak és itt még senki nem nevetett ki a nevem miatt.

2019. máj. 4. 20:44
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

Ariana és Nicol nekem tetszik, adnám.

Alice nem tetszik.

2019. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

Ha az apja angol akkor hogy ne lenne angol vezetékneve?


Hallottál már arról, hogy egy gyerek nem feltétlen az apja nevét viseli?

Miért nem írtad a kérdésbe bele, hogy angol lesz a vezetékneve? Utólag javítgatsz itt, mikor már mindenki azt hiszi egy újabb Lakatos vagy Oláh vagy.

2019. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ahhoz hogy el tudd mondani hogy 3 név közül melyik tetszik életrajzot kell benyújtani?


Akár Lakatoséknak is lehet normális hangnemben véleményt mondani, hogy hangzásra melyik tetszik jobban, vagy elképzelni hogy ha angol lennél melyik tetszene jobban. Attól hogy nem költöznék se Szöulba se Pekingbe tárgyilagos véleményt tudok mondani mindkettőröl mocskolódás nélkül.Nem kell ám egyből támadni, akkor támadj ha megütnek.

2019. máj. 4. 20:53
 17/26 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem senkire ne hallgass,ha nekik nem tetszik és nektek igen, akkor azt add neki. Én teljesen megertelek. Nálunk is van a családban épp ilyen helyzet. Ott a szülők 2 nevét adtak a kislánynak,magyart és angolt is pedig külföldön élnek. Az ő döntésük, senkinek nincs joga elitelni. Amúgy nekem a Nicol is tetszik, de a top az az Ali e, az olyan csodás név. Nekem a magyar megfelelője az Alíz is nagyon tetszett, mikor mi választottunk nevét, csak sajnos a férjemnek nem jött be. Szerintem ne másokra hallgass, hanem ami nektek tetszik, ti gyereketek lesz. Boldog babavárást! 😊
2019. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a Nicol-ról mindig egy unatkozó, platina szőke plázacica ugrik be, így kiráz a hideg ettől a névről. Nekem az Alice tetszik a legjobban, magyarul az Alíz is szép.
2019. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a nagymamám Alice. Gondolom nem kell mondanom,hogy nem 20éves. És nem Lakatos vagy Oláh. Magyar a vezetékneve és soha sehol nem nevették vagy gúnyolták a neve miatt,inkább megdícsérték,hogy különleges.
2019. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
2%
Ha az édesanya magyar,akkor a gyerek is az.
2019. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!