Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az Elena névről?

Mit gondoltok az Elena névről?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 11:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem Elena Ceaușescu jut róla eszembe...
2019. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Inkább legyen Ilona. Tuti ritka a korosztályában :) (és szerintem így szép is, bár nem Icaként:))

De Léna mellé semmi Heléna-verziót nem adnék, fura lenne, hogy ugyanannak a névnek a beceneve a másik neve.

Akkor már inkább Eleonóra, Eliza, Elinor... bár ezek is elég külföldiesek nekem.

2019. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem Léna lesz, hanem Lívia.
2019. máj. 5. 16:22
 14/16 anonim ***** válasza:

Barátnőm épp most nevezte el így az újszülött lányát. Nekem nagyon fura, de ők tudják. Ha nekik tetszik, nekem nem fáj.

Más meg az én fiam nevén akad ki, mert kb a nyolcadik leggyakoribb fiú név. Engem meg ez nem érdekelt.

2019. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően szép,bár valóban ritka név, angolban szerintem is jobban érvényesül, mint magyarul. Egy szőke hajú fehér bőrű törékeny kislányt képzelek hozzá:)
2019. máj. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, az Elena nagyon nem ritka. Iszonyat divat lett az elmúlt egy-két évben én legalább négyet ismerek.

Kérdező: a Lívia gyönyörű név.

2019. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!