Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kedvenc fiú/lány...

Melyik a kedvenc fiú/lány nevetek? Ha van gyereketek hogy hívják és miért kapta azt a nevet?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Erzsébet a kedvencem, de a párom vezetékneve hosszú és komoly, valami rövid és könnyed kellett mellé, ezért Dorka lett a lányunk. Még a Kata tetszett. Most találkoztam egy Éva nevű kislánnyal, azt a nevet picit elirigyeltem.

Ha lesz még egy lány, Dalma lesz, hogy azonosak legyenek a kezdőbetűk. Tetszik a Danuta, Darinka, de a párom nem szereti a fura neveket.

2019. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
36%
19 & 20: nem vagyok rasszista és nem sértő szándékkal írtam a félvért ami véleményem szerintem nem bántó hanem egy tény. Nem akartam ennek a némbernek reklámot csinálni de így azonosíthatja név nélkül is aki követi a “munkásságát”. A származása pedig nem érdekel: nekem minden ember egyenlő.
2019. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
67%
A félvér kölyke kifejezés sehogy sem hangzik nem rasszistának. Neked is kölyköd van talán? Mert nekem gyerekem...
2019. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
83%

Négy fiam és két lányom van.

A nagy fiam Márton Zoltán. A Márton az én kedvencem kamasz korom óta, a Zoltánt az apja után kapta

Olivér Zalán

Panna Laura

Maja Dorka

Zsombor Ákos

Barnabás Tamás

2019. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Lányomat Abigélnek hívják. Jelentése: apa öröme. Ez nagyon tetszett a ferjemnek,ezert is lett ez a neve,meg mert nem akartunk komolytalan becezgeteseket.
2019. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
75%
Léna lett a lányom neve :) először sok sok évvel ezelőtt hallottam egy filmben, ez volt a főszereplő neve, akkor tetszett meg. Mikor neveken gondolkoztunk is megszólalt ez a dal a rádióban:"Dimitrij Lénáról mesél..." és hogy meg legyen a 3.megerősítés, mikor kapcsolgattam éjjel a tv-t azon filózva, hogy akkor tuti Lèna legyen ez a műsor ment:Lena-babyglück 😅 csak miután megszületett hirtelen minden kislány Léna lett...😐 tetszett még Janka, Bianka, Manuéla, Alina. Fiú név meg Levente vagy Ernő lett volna de tetszett a Koppány is
2019. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
66%

Kedvenc lány nevek: Mikolt, Zita, Blanka, Júlia


Kedvenc fiú nevem sokáig a Soma volt. A fiaink Lőrinc, András, Gergely annyira szépnek talalom a nevüket, hogy ezek lettek a kedvencek. Ha esetkeg születne egy kislanyunk (valószínűleg nem fog, vagy legalábbis nem mostanában), ő a Júlia nevet kapna

2019. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
100%
Sok nevet zártunk ki, köztük a favoritokat is, mert vagy nem tetszettek a másiknak, vagy nem illeszkedtek a vezetéknévhez, vagy túl felkapottak lettek az utóbbi időben. Így végül a fiam Ágoston, a lányom Héda lett. Szerintem jól választottunk ;)
2019. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc lányneveim: Emília, Sarolta, Elza, Róza, Kinga


Kedvenc fiúneveim: Mátyás, Lőrinc, Lóránt


Egy kislányunk és egy kisfiunk van, Emília és Mátyás. Szerencsére nagyon nagy egyetértésben vagyunk a férjemmel, hasonló az ízlésünk a nevek terén.

2019. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
61%

Kedvenc lánynevem Nina.

Ha lányom lesz :Karina


Kedvenc fiúnnevem:Leander

Ha fiam lesz: Zsombor

2019. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!