Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kedvenc fiú/lány...

Melyik a kedvenc fiú/lány nevetek? Ha van gyereketek hogy hívják és miért kapta azt a nevet?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Mar egy eves ez a kerdes, de azért leirom:)

Evel óta a legkedvencebb nevek az Olívia, nagyon remelem, hogy lesz majd egy Olíviám. Tetszik még a Dalma, Ella, Zília.

Fiu nevekből sokáig az Ármin, aztán Áron, utána a Kornél és Ábel volt a kedvencem. Még mindig tetszenek, de Áron közben lett a családunkban így azt már nem adnám a gyerekemnek. Most az Ábel és a Leó a kedvenc. Kivancsi leszek, fogja- e majd ezek közül valamelyik nevet kapni a jovendobeli gyermekem.

2020. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Fiaim nevei

1:Ákos Péter (férjem választotta, a Létert a férjem után kapta.)

2:Koppány Balázs. (Az elsőnek is a Koppányért kampányoltam, most beadta a férjem a derekát, se a Balázst Ő választotta

3:Csongor Zétény (férjem választotta a Csongort, mert a Zétény nem tetszett Neki.)


Ha lányom is lett volna Anna Boglárka lett.volna a neve.

2020. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

A fiam Botond. De nem ez volt a kiszemelt csak ez volt ami a ferjem és az en listákon is szerepelt. Nem bántam meg. Illik a kis gazfickóra 😀

Lány név nekem mindig változik, mi tetszik. Szonja, Luca, Enikő, Elena, Emma. Ezek voltak. Ha lányunk lett volna Luca lett volna mert itt is az volt a közös.

2020. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Pocakban Kristóf babánk, ez a név tetszett nagyon mindkettőnknek :) de nekem még tetszett a Mátyás, a Máté és a Marcell is. Ha lány lett volna Réka lett volna, de nagyon tetszik még az Eszter és a Hajnalka is :)
2020. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
András, Panni
2020. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
47%
Noa vagy Noah lesz a babánk, ezek a kedvencek lány-fiú nevekből de még nem tudjuk a nemét. 🥰
2020. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
100%

Kedvenc lány neveim: Mirella, Vanda, Ramóna, Heléna, Panka.

Kedcenc fiú neveim: Erik, Dominik, Ákos, Szabolcs, Mihály, Marcell

2020. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
76%

Kedvenc lányneveim: Írisz, Léda, Lídia

Fiú nevek közül a Dorián az abszolút kedvenc.


Még nincsen gyermekünk, de a nevekről már beszéltünk. A lány nevek közül A Lídiát a párom leszavazta, a másik kettőt nem, de a Léda tetszik neki kifejezetten. A Dorián abszolút nyerő nála is, egyébként is inkább fiús szülőkként látjuk magunkat a jövőben, de persze ha kislány lesz is boldogak leszünk majd.

2020. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

A magyar neveket szeretem.


Fiú : Attila, Hunor, Levente, Keve, Magor, Csanád, Kadosa, Árpád, Koppány


Lány : Emese, Csilla, Tünde, Tímea, Lilla, Hanga, Boglárka, Hajnalka

2020. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Kisfiam a Dániel nevet kapta.


Egyébként ami tetszik még:Levente, Máté, Dominik vagy a lány nevek közül: Gréta, Sarolta, Rebeka.

Ha egyszer testvére születik majd , akkor szerintem ezek közül választunk majd egyet, mert a Mátén kivül igazából mindegyik tetszik a férjemnek is.

2020. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!