Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztaltál hasonlót?

Tapasztaltál hasonlót?

Figyelt kérdés
5 hónapos babámmal sétálni voltam és már kezdett elaludni, mikor hirtelen nagyon sírva fakadt (valószínüleg azért, mert jön a foga). De hiába vettem ki a babakocsiból, ringattam, nyugtattam, beszéltem hozzá, mégis egyre jobban ordított és csak nagy nehezen sikerült megnyugtatni. Az utcán pedig olyan furán néztek rám, mintha bántottam volna és azért sírna annyira. Kicsit kellemetlenül éreztem magam.
2010. júl. 6. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igy már jártam én is,ugy néztek rám mintha ütöttem vágtam volna...elég rossz érzés
2010. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már túltettem magam...

Egyszer megszóltak, hogy biztos éhes a gyerek! 2 óránként evett a kisebbik fiam, így elmenni vele vásárolni nehéz volt. Emellett alig aludt 30 perceket, így nagyon sietnem kellett. Mindenki nézett, mikor sírt a babám, de egy idő múlva lepergett, mert én tudtam mi baja a babámnak, ők meg még csak nem is ismertek...

2010. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj,gyerekek,nekem meg már ebből van nagyon elegem.....Eddig azért sírt a babám a kocsiban,mert hogy teljesen vízszintesben volt,nem tudott nézelődni,persze,így ordított(könny az ablakban),és jött a sok hülye,hogy biztos éhes,vagy szomjas,meg hogy mért nem adok neki,cumit,vegyem ki a kocsiból,meg túl van öltöztetve,kevés rajta a ruha...már a tököm tele volt mire elértem A pontból B pontba....Annyira jobban tudják ,hogy mi baja van más gyerekének...ja,és az a kedvencem,múltkor beszólt egy néni,hogy biztos bántják szegénykét....szerintetek?!Már meg lehet most már neki emelni az ülést,persze,ha nem magammal szembe tolom,mostmár azért hisztizik a kisasszony...:)Úgyhogy kész rémálom a sétálás,arról nemis beszélve,ha nem szólnak be,akkor meg úgy néznek rád,mintha mekkora egy szemét anya volnál...
2010. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzőekkel! Nyugi, sokan tapasztaljuk ezt. Úgy néznek az anyára, mintha nyúzná a gyereket. próbáld függetleníteni magad az ilyesmitől!
2010. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én picim is szokott így hirtelen ordítani-ma 5 hós.Ilyenkor jól magamhoz szorítom és határozottan rugózok a lábaimmal,majdnem ugrálok,de ő erre nyugszik meg.Na,akkor rám,hogy néznek,hogy külső szemlélőként majdnem rázom az üvöltő gyermekemet?Pedig pont azért szorítom magamhoz,nehogy baja legyen.De,ha erre nyugszik meg?Pedig tényleg rugózunk rendesen.Bár engem nem nagyon szokott érdekelni a sok nézgelődő,okos ember.Én tudom így nyugszik meg,akkor az 'okosok' haggyanak békén!Bár azt utálom mikor rokonság okos-biztos szomjas,éhes és társai.Hiába mondom csak le kellenne tenni-nem nagyon szeret kézbe-ők csak húzzák-vonják.Ha eréjesebben szólok,h rakják le,m azért ordít akkor meg én vok a mumus,m nem akarom a jót a gyereknek,na,azt utálom!!!
2010. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!