Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az a maximum mért...

Mennyi az a maximum mért hőmérséklet (popsiban mérve) amit még okozhat fogzás?

Figyelt kérdés

10 hós babám 2 hete hol lázas, hol nem. van h 2 napig is 38,2-t mérek a popsijában, van h 5 napig semmi, max 37,1.

Most megint 38,3 volt. Jó kedvű, nyáladzik, nem megy a hasa, jól eszik, viszont 2 foga jön egyszerre. Lehet ettől? Vagy valami vírus ?


2010. júl. 6. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az orvos mit mondott?


A popsiban mért 38,2 levonva ennyi?


Nekem a gyerekorvos azt mondta, fogzástól csak hőemelkedése lehet maximum. A 38 fölötti érték meg már láz.

2010. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vonogatok...ennyit mértem. Ha levonom 37,7...de nem szoktam. Érzem h kicsit meleg a homloka
2010. júl. 6. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez enyhe hőemelkedés! Bőven okozhatja a fogzás is, főleg, ha más tünetet nem vettél észre.
2010. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig vonogass, mert a popsiban mért hőből le kell vonni fél fokot, hogy a valós hőmérsékletet mérd, és egyáltalán nem mindegy, hogy egy babának 37,5 a hője, ami enyhe hőemelkedés, vagy 38, ami már láz, és meg kell kezdeni a lázcsillapítást.


Azért egy ilyen több napja húzódó hőemelkedéssel már jó, ha felkeresed az orvosotokat!

2010. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A doktornő mondta h ne vonogassam a fél fokot. ..nem saját kútfőből nem teszem.


Köszi a válaszokat. Sajnos estére már 39.2 lett, ami már igen-igen láz...de más tünet nincs. Holnap doki....már megint...sajnos.

2010. júl. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!