Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Berber Consec...

Használ valaki Berber Consec Maxi 0-18 kg gyermekülést? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem volt ilyen és nem is vennék, mert az adac által kiadott listán nem szerepel.
2010. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is éppen ezt néztem ki.
2010. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most vittem vissza, mert elfáradt az anyaga 4 hónap alatt!

A műanyagban lévő habszivacs simán levált a keretről és a boltban az eladó azt mondta, hogy biztosan meg lett nyomva, vagy le lett dobva... no komment, elment tőle a kedvünk most éppen másik ülést keresünk. Nem venném meg még egyszer.

2010. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is Berber van, de nem ez a típus, hanem olyan, mainek a magassága nem állítható, csak a háttámlája dönthető.

1 éve vettük, rengeteget használjuk, semmi baj nincs vele.

Persze a fentebb említett listán nincs rajta, de nem is kerül 70 ezerbe. Mivel gyerekülést kötelező használni, de nincs mindenkinek kerete a méregdrága ülésekre, így kénytelen az ember olcsóbbat keresni. Aztán csak reménykedhetünk, hogy nem lesz baj :-(

2010. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Bocs az off-ért, de vissza szeretnék kérdezni!

Kedves első válaszoló, hol lehet megtalálni ezt az ADAC által kiadott listát? Mi is most készülünk gyerekülést venni...

2010. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

www.adac.de


egyébként ne haragudjatok,de a gyerek biztonsága élete az első...

ha ebből sem tudod megvenni,azt ami megóvja,akkor miért van gyereked???

Ne haragudj, de ez igy van, nem reménykedni kell, hanem előre gondolkodni

2010. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért van gyerekem???? Te normális vagy????? Hogy lehet ilyet kérdezni? Azért mert nem veszem meg a több százezres gyerekülést, attól még lehet hogy jobban vigyázok a gyerekemre, mint te. Ez az oldal tele van ilyen vér-anyukákkal :-))) te vedd meg nyugodtan, azt meg bízd rám, hgy én mit mennyiért veszek.

Ha valakinek nincs mondjuk 70 ezer Ft-ja gyerekülésre, akkor annak ne legyen gyereke?

Ezt azért te sem gondolhatod komolyan... pfffff..........

2010. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

ugy van...


de az a baj, hogy az olyan,mint te meg sem akarja venni, egyébként 40.000 ért kiváló adac tesztes gyerekülést adnak a brendonban...

2010. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan, mint én???? Ennyire ismersz?

AZ olyan, mint te, meg 1000 Ft-os biozöldséggel tömi a gyerekét, meg szoptatja 18 éves koráig :-))

Ha már a személyeskedésnél tartunk, k.cs.g :-)

2010. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az utolsó szóért elnézést kérek, de borzasztóan elsült az agyam a kedves adac-os miatt....
2010. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!