Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülőzés vagy sem? Mennyire...

Repülőzés vagy sem? Mennyire baj ez?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 7 hónapos lesz. Szépen forog, bár leginkább csak egyik irányba (tud a másikra is, csak arra nem annyira akar), egy helyben is fordul 360°ot is, mint egy iránytű. Viszont mostanában elkezdett repülőzni, vagy nem is tudom mi ez. Szóval szerintem kúszni próbálna, csak nem teszi le hozzá a kezeit meg a lábait, hanem a levegőben kalimpál. De máskülönben meg támaszkodik, a lábai is a földön vannak. Ez baj, vagy minden baba így kezdi a kúszást?

2019. máj. 11. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud nyújtott karon támaszkodni, akkor a repülőzés csak hátizomgyakorlat.

Ha nem tud és ahelyett csinálja kínjában, akkor gond.

gyógytornász

2019. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tud nyújtott karon támaszkodni.
2019. máj. 11. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Minden baba csinálja, nem baj, csak elterjedt a neten, hogy bajt jelez.
2019. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kisfiam lassan 8 hónapos. Kúszik, lassan mászik. Még mindig csinálja. Mi más okból de járunk dévényeshez. Azt mondta korábban, ha szépen kitámaszt, akkor nem probléma. Vagy valamilyen reflex(mondta is a nevét de nem emlékszek) kicsit aktív, vagy erősít, vagy egyszerűen csak szereti csinálni. Nem kell megijdeni sztem.
2019. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már a legtöbb baba csinálja. Az enyém is, elsőre én is frászt kaptam mert tele a net azzal, hogy ez gond. Aztán engem is megnyugtatott a Dévényes, mert amúgy feszes izomzat miatt mi is járunk.
2019. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!