Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkezdett a házban mászkálni...

Elkezdett a házban mászkálni babám. Mi az amit a baba biztonsága érdekében érdemes megvenni/megtenni és mi az ami felesleges?

Figyelt kérdés
Élvédőt rakjak minden bútor szélére? Sarokvédőt mindenhová? Összes fiókot zárjak le? Mert az jó kis beruházás az összes szobára nézve..
2019. máj. 13. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Megvettem én is a sarokvédőket, azért üvegasztalra hasznos dolog pl de többi bútoron csak előszeretettel rágcsálta és hamar fel is jött tök elrondítva a bútor felületét.

Ajtótámasz nálunk nagyon hasznos volt, ilyen félkör alakú szivacs, mert folyton ajtózott babaként, és volt hogy csúnyán odacsukta az ujját, meg hát nem élvezetes napi 20x felugrani kinyitogatni az ajtót.

Fiókba csak az éjjeli szekrényeket gyerekzáraztuk meg a komódokat, mivel ha azt kinyitja akkor magára rántja a súly miatt amúgy stabilak nem borulós bútorok.

Elemeket rakd el olyan helyre pl ahol nem éri el mert ha a szájába veszi,lenyeli halálos..

Tisztítószerek szintén hozzá nem férhető helyen, nekünk ennyi elég volt túlélni a totyogós kor végéig komolyabb baleset nélkül.

2019. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az extra veszélyes dolgokat elraktuk, de semmi egyéb. Inkább a nevelésére koncentrálunk. Nálunk bevált. 20hónapos és tudja mi az, amit nem lehet. Egyedül a főzéssel vannak gondok néha, de beültetem az etetőszékbe kapcsolok neki zenét adok a kezébe kisautót énekelgetünk, mondókázunk. Ha pont rájön az 5perc akkor amit nem tudtam megcsinálni azt akkor teszem, ha megjön az apja. 🙂
2019. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!