Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba mit érdemes vinni?

Babalátogatóba mit érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Egy kedves kolléganőmet szeretném meglátogatni, lassan 2 hónapos legyen a kisfia.


Nincs a környezetemben pici baba, ötletem nincs mit vigyek.


Minek örülnek ilyenkor leginkább? Anyuka hiába mondja, hogy nem kell semmi, minden meg van, valamit csak illik vinni.


Max. 10ezer ft értékben:)



2019. ápr. 6. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
En mindig: pelenka, popsitorlo vagy nagyobb szamu ruha. Ezek kozul lehet valasztani nalam. :)
2019. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Igen egyetértek az előző válaszolóval. Esetleg kiscipőt. Ha gondolod kb kiszámolhatod, hogy mennyi idős lesz október - november körül és egy olyan méretű szkafandert. Nekünk az volt a leghasznosabb amit hoztak 😃
2019. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
A magam részéről a legjobb ajándék amit kaptunk az egy Brendonos ajándék kártya volt. Így nem kaptunk ezredik bodyt, hanem arra költhettem amire tényleg szükség volt. Nagyon örültem neki, hasznos volt.
2019. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Én is a Brendonos ajándékkártyának örültem a legjobban! Kaptunk azt hiszem 3-at. Amikor aktuális lett lecserélni a hordozót, akkor autósülést vettünk rajta! Nagyon “jól esett”, hogy a 90ezres gyerekülést nem egyösszegben kellett nekünk kifizetni, hanem a nagy részét ajándékkárytával fizettük.

Pelenkának nem örültem, megmondom őszintén, mert volt aki meg sem kérdezte, hogy milyet használunk, csak hozta, meg amúgy sem...

Aminek még nagyon örültem, (amit nekem és a férjemnek hoztak) gyümölcsök, illetve volt aki ennivalót hozott. Akkor aznapra vagy másnapra nem kellett főznöm. Ez nagyon jól esett.

2019. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg pár mintás, szebb textilpelus a babának, ha akarsz neki is valamit. Csoki, gyümölcslé, gyümölcs mehet anyukának. Ha nem akarsz pénzt/ajándékkártyát adni
2019. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Az ajándékutalványon kívül szinte mindennel melléfoghatsz.
2019. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Pelenkatorta
2019. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Ajándékutalványt, vagy ha ismered az ízlését, ételt vagy italt. Baba cuccokat ne! Amire szükség van, azt valószínűleg már beszerezték. Pelenkából, popsitörlőből, ruhából millió félét lehet kapni, de ami az egyik anyának bevált, azt a másik utálja. Hadd döntsék el ők, hogy mit vesznek a babának! Ilyenkor hajlamosak a látogatók megfeledkezni az anyukáról. Inkább neki vigyél valamit, annak valószínűleg jobban örül.
2019. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
1 vagyok. Aki tolem kerdezte pl mi kell en mondtam melle a pelus es torlokendo fajtat is (nem dragat hasznalunk). Ajandekkartyara en nem is gondoltam hirtelen csak az epp aktualis szukseges dolgokra .. no mindegy :(
2019. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Én pl nagyon orulnek egy cuki menő kis melegítő szettnek, nagyobb méretben, vagy sapinak. De ha valaki pelenkaval állítana be, haaat inkább ne... 😃😃 az olyan mintha hozna nekem valaki egy flakon fertőtlenítő szert meg rongyot... 🤷🏻‍♀️


De talán tényleg az utalvány a legjobb, abból tuti tud értelmes dolgot venni :))

2019. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!