Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használnátok ilyet?

Ti használnátok ilyet?

Figyelt kérdés

hordozó helyett? Csak véleményre vagyok kíváncsi. Barátnőm szeretne ilyet rendelni. Szerintetek ebbe hány hónapos kortól lehet bele tenni a babát?


[link]


2019. máj. 18. 11:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős amugy a baba?mert egy idő után nem is egészséges elöl hordozni,kiváncsi lennék hogy barátnőd mégis hogyan gondolja ezt
2019. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

*oké, kicsit átalakította, de ezért a pénzért ajándék.

18-20 ezer máshol.


Kérdező, még egyszer: ez NEM hordozó! Csak egy pulcsi, amit a saját hordozód fölé veszel!

2019. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
[link] inkább ilyet akkor a már pulcsi
2019. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem hordozo HELYETT van, hanem ez egy kozosen s babaval hasznalhato hordozos pulover, ala ugyanugy kell egy kulon hordozo, anelkul nem fogja tudni hasznalni. Amugy ezek a kinai utanzatok annyira nem idealisak. Kengurukhoz terveztek oket, ezert van alacsonyabban a kivagas. A baba idealis elolhordozasi magassaga, ha puszitavolsagon belul van a homloka, azaz a baba magasan, az anyah mellkasanak felso reszen helyezkedik elo, es az anya konnyeden homlokon tudja puszilni. Egy kengurunal nagyon lent van a baba, ezek a pulcsik ahhoz keszultek. A kenguru pedig sem a babanak, sem az anyanak nem kenyelmes, fiubabaknal konkretan a baba hereire nehezedik tulsagosan nagy suly, ami abbol is adodik, hogy nincs megfeleloen megtamasztva terdhajlattol terdhajlatig a baba combja, valamint ulopozicioban van benne a baba, nincs megtamasztva a gerince normalisan.


Visszaterve a pulcsihoz, lattam eloben ilyet, nem ajanlom. Möbius hordozos pulcsim van, hasznaltan vettem, imadom, de ha olcson akarja meguszni, egy szimpla nagyobb meretu pulcsi is megfelel a celnak, en pl. ferjemet is hordtam egy idoben.

2019. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!