Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a kiütés? Láttatok...

Mi lehet ez a kiütés? Láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Hetek óta kiütéses a lányom combja, hol ilyen csúnya, hol szebb. Tudom, orvos. Megvolt, kettő is, vonogatják a vállukat, hogy hát meleg van, biztos azért, meg hagyjam pelus nélkül a gyereket, és majd elmúlik. Az a baj, hogy 2 éves, nem szobatiszta még, szóval egész nap nem tudom úgy hagyni, de igyekszem minél többet. Akármivel kenem, nem használ, tény, hogy mikor nincs ilyen bazi meleg, szebb neki, melegre bepirosodik és viszketni kezd neki újra. Megyünk bőrgyógyászhoz, de leghamarabb 2 hét múlva jutunk be még magánba is...


Kérdésem, hogy találkoztatok már hasonló kiütéssel? Mi lehet ez? Ételallergia nincs, semmit nem kezdett enni, amit eddig nem kapott.


Így néz ki szegény:


[link]


2017. aug. 5. 15:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és csak a bal combja, illetve feneke ilyen csúnya, a másik oldalon egy pici területen van, ott néha nem is látni szinte.
2017. aug. 5. 15:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ekcéma, még csak két éves, kinőheti.
2017. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És az minek hatására jön ki? Nem vagyok képben, eddig senkit nem érintett nálunk. Van rá valami jó krém addig is, míg eljutunk a bőrgyógyászhoz, vagy addig várjak?
2017. aug. 5. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem nagyobb felbontásban, mintha apró hólyagos lenne a teteje. Ha te is úgy látod előben, melegkiütés lehet. Zuhanyoztasd hűvös vízben sokszor.


Ha nem apró hólyagos, akkor a lányom ekcémájára hasonlít, kinőhetik.


Googlezz rá, melyikre hasonlít jobban.

2017. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, apró hólyagos. Először én is melegkiütésre tippeltem, főleg, mert ahogy enyhébb az idő, látványosan szebb neki, de teljesen nem tűnt el már vagy egy hónapja :/
2017. aug. 5. 17:43
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiamon is sokszor van kiütés,nem jöttem még rá az okára,ahogy az orvos sem.Az ő bőre születése óta érzékeny.Esetleg próbáljátok ki a Bepanthen Sensiderm krémet,enyhíti a viszketést és a bőrpírt,nekünk nagyon bevált,el szoktak múlni tőle a kiütések.
2017. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, most azzal kenem 2 napja, de sajnos nem sok változást látok. Amint melege van, újra bepirosodik :(
2017. aug. 6. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló volt a kislányomnak. neki is ilyen melegekkel, nem gomba lehet, canestent vagy hasonló krémet próbáltatok?
2017. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, kentem canestennel, de semmi sem történt.
2017. aug. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!