Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumilánc vagy rágcsalánc?

Cumilánc vagy rágcsalánc?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban?

A cumiláncot én azert szeretném, mert a cumi nem esik le. De az is rágható? Úgy értem a cumilánc is az a szilikonos anyag?


2019. máj. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Rágcsalánc. Ezen direkt ilyen szilikon rágható bigyók vannak. A cumilánc többnyire egy szalag, ezt is lehet rágni de nem nagyon van rajta mit.
2019. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rágcsaláncból is lehet olyat találni aminek cumit lehet a végére tenni. Főleg az egyedileg gyártott típusoknál tudsz ilyet kérni, de gyárilag is lehet találni.
2019. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2019. máj. 18. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő közt funkcionálisan is vannak eltérések. A cumilánc arra való hogy ne hagyd el a cumit vagy hogy azzal együtt hagyd el. A rágcsalánc meg rágcsálni. Szerintem ahhoz drága, hogy cumit rakj rá és azzal együtt hagyjátok el.

Nálunk a rágcsalánc míg kicsi volt itthoni játék volt, most a kocsiban van ott szokott néha bíbelődni vele. Cumiláncból a sokadikat fogyasztjuk, elhagytuk, eltört, stb.

2019. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fuha, én paramami vagyok, de olvastam egy cikket, hogy az USA-ban egy gyerek majdnem megfulladt a rágcsalánctól, mert eltépte, és bekapta az egyik ilyen golyót. Akik egyedileg csinálnak ilyen bizniszt, 100% hogy aliexpressről, wishről vagy ebayről rendelik a cuccot hozzá fillérekért, megcsinálják, Facebookon meg eladják. Ezekben én annyira nem bíznék. Egy az hogy semmi garancia nincs rá, hogy minőségi anyagokból van, a másik, hogy tényleg nem tudhatni pont emiatt, hogy mikor szakad el. Persze marha jól néznek ki, nekem is igen tetszenek, de nem merném odaadni a gyereknek.
2019. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
En a meska.hu-rol rendeltem ragcsalancit, de felugyelet nelkul meg nem tudja a fiam ragcsslni, mert ha forgolodik a nyakan landol. 8 honapos lesz, de peldaul ha megyunk valahova es a kocsiba vagyunk nagyon jo szolgalatot tesz.
2019. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valószínű cumilánc lesz, legalább, ha elmegyünk itthonról és kiköpi nem esik le. Sokat szenvedtünk ezzel, hogy szaladtam lemosni.

Lehet csinálok magam, tudjátok honnan lehet rendenli alapanyagot?

2019. máj. 19. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!