Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék egy könnyű esernyő...

Szeretnék egy könnyű esernyő babakocsit venni, melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
Tettszenek a pre pregok..remélem jól írtam,de nem tudom milyen árban vannak,nem szeretnék sokat költeni rá,mert van egy babakocsink,de ez nagyon nehéz...a lényeg az esernyőre csukás lenne és,hogy alul legyen tároló rekesz.
2008. nov. 11. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi elöször Retrust vettünk és úgy jártunk , hogy mivel sokat megyünk kocsival én nem birtam ki be pakolni mivel nagyon nehéz massziv babakocsi és az autónk se túl nagy - de a lényeg az , hogy lecseréltük PEG Péregora ami ernyö alakura csukható és nagyon meg vagyok vele elégedve.Sokkal jobb és könnyebb , mint a másik.

Van belöle több tipus olyan 70ezer körül vannak , de lehet találni használtan is szerintem , ha jól megőrzöttre ráfutsz kár újat venni.

A Peg Péregot ajánlani tudom , de nem épp az olcsók közül való.

2008. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi a brendonban vettünk turagoot- ( kb így írják:)) tokkal vonóval ( lábzsák, esővédő, játék) került 28000be és meg vagyok vele elégedve, könnyű és a manó is szereti mi 3 hósak vagyunk
2008. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem van egy bergon,de iszonyat nehéz,ezért könnyű esernyő babakocsi nézegetek...igaz majd tavasszal akarom megvenni,de nem akarok így belenyúlni,mint ebbe-amúgy nagyon jó kocsi csak nehéz-panelba lépcsőzni vele....4hósak vagyunk.
2008. nov. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!