Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hós kisfiam így tesz...

18 hós kisfiam így tesz mindennap jó ez így? Reggel 6-kor kel tápszer,8-kor reggeli szendvics, vagy bundikenyér kakaó.

Figyelt kérdés
12-kor ebéd amit mi eszünk,4-5 körül gyümölcs meg ropika, este 7-kor vacsi milupa tejpapi sztracsi ízben. Nem sok ez? 14 kg és 86 cm a drágám.
2010. júl. 7. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az, hogy sokszor adsz neki enni, persze az sem mindegy, hogy mennyit. Jó súlyban lehet a fiad, az enyém 27 hónapos átlagos testalkatú, 90 cm és 13,5 kg. :)
2010. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 17 hónapos babám napja a következő:8.30.kor 125ml kakaó,2-3 falat kenyér,ebédre gyümölcs joghurttal,5 körül amit aznap főztem,18.30 valami nasika/ropi,keksz/,20 óra leves vagy amit délután evett,majd 21.30 300ml kakaó.Az én babám 11,5 kg és 85 cm.Egyszerre nem eszik nagy adagokat,mindig könyörgök hogy egyen még egy kicsit. Most keztem neki étvágyjavítót adni.Megfelelő a súlya,nagyon sokat mozog,de azt a keveset amit megesz is jól hasznosítja.A te babád szerintem nem eszik sokat,de nagyon jó súlyban van.Az enyémhez képest.
2010. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én kislányom 84 cm és csak 11 kiló. jó súlyban van a gyereked. :)

az enyém nem eszik ennyit, de nem sovány, jó kis kerek keze lába van.

2010. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!