Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máté után hívnátok a második...

Máté után hívnátok a második gyereket Péternek? Nem fura, hogy így együtt egy régi énekes nevét adja ki?

Figyelt kérdés
Aki fiatalabb, és épp hogy ismeri a nevét, annak biztos nem fura, de nekünk igen, viszont a Péter tetszik. Ha egyszerre szólítom őket, más a hangsúly, de mégis rá emlékeztet.

2019. máj. 19. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hàt hívd őket fordítva, ha együtt rosszalkodnak, Petiiii, Mátéééé... :)


Egyébként nem fura szerintem, mások nem fogják mindkettejüket ismerni vagy egyszerre szólítani.

2019. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele, Péter gyönyörű név, nagy kedvenc nekem is, sajnos a férjemnek nem tetszett.
2019. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura de az ő korosztályának nem lesz az. Az óvóneni meg tanárnéni meg tuti nem fogja ezzel csúfolni szóval add nyugodtan..
2019. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintme nem furcsa. Mar a mai korosztalynak sem ugrik be az enekes, az o korosztalyanak foleg nem fog, ahogy te is irtad.

Es az sem biztos, hogy te ugy fogod oket hivogatni, hogy egymas utan mondod a keresztnevuket. Nekem harom fiam van es ha egyszerre hivom mindannyiukat (pl ebedhez, vagy indulunk valhova), akkor nemes egyszeruseggel azt mondom, hogy “Gyertek sracok/fiuk/gyerekek/stb”, nem sorolom egymas utan a neveket altalaban.

2019. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem eszembe se jutott volna erre asszociálni szerintem szép és jó nevek :)
2019. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó nevek! Sőt! Van egy ismerősöm, akinek a fiait így hívják :)
2019. máj. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb jutna eszembe, hogy mindkettő bibliai név. Szerintem teljesen jók, nyugodtan adhatod.
2019. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy iker testvérpárt ismertem még 10éve ezekkel a nevekkel. Senki nem asszociált Máté Péterre. A Péter rendszerint nálunk Peti volt és kevés eséllyel fogják őket egyszerre hívni.
2019. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom, nekem is eszembe jutott, hogy nem gáz-e, hogy a fiam két neve fordítva egy híres ember. De tesóknál eszembe nem jutna ilyenen problémázni. :D Mindkettő tök normális név, senki nem fog kiröhögni, ha métépéterezel a játszón... :)))
2019. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne furcsa.
2019. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!