Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babáitok hányszor...

7 hós babáitok hányszor esznek egy nap, és a nap melyik időszakában mit?

Figyelt kérdés
az érdekelne, hogy például az uzsonnára is főzeléket adtok nekik, vagy tejpépet gyümölccsel? Ha főzeléket akkor ugyanazt amit ebédre?
2010. júl. 7. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
reggel 7 körül szopi,9-10 körül gyümölcs,12körül főzelék,4 körül szopi,6 körül tejpép,este lefekvéskor szopi.éjjel is eszik 1x.nálatok hogyan alakul?
2010. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

7 hósan délbe evett gíümölcsöt, vag zöldség-gyümölcsöt, a többis anyatej volt.

Cicizett 5-6 x, és éjjel is, nagyjából 7 hónapos koráig a déli kaja után is

8 hós korára a déli kaja csak zöldsé(főzelék) lett, akkor kezdett kapni uzsira csak gyümölcsöt.

Tejpépet csak 9-10 hónaposan kezdett enni, reggelire

2010. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7 hósan így evett

reggeli tápszer

tízórai gyümi + gabonapehely

ebéd egyik nap húsmentes, másnap húsos főzelék (8-ik hónaptól minden nap húsos)

uzsi tápszer (a pépet nem ette meg)

vacsora tápszer

2010. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiam már régóta 5-ször eszik egy nap (kivéve amikor reggel 5-kor is kel) Reggeli fél7-8 között (amikor ébred) szopi, tízórai 10-11 körül gyümölcsmix zabpehellyel, zabkorpával vagy babakekszel (próbálkozunk a gluténnal), ebéd fél2-2 körül főzelék husival, uzsonna 5-6 körül szopi, vacsi fürdés után 8-fél9 körül szopi.

Már 2-3 hete a két étkezést kiváltottuk, az uzsonnát majd nemsokára szeretném, de én sem tudom, mit adjak neki. Tejpépet nem szeretnék, mert amúgy is szereti a hasát, jó húsban van. Gondoltam, majd ha már a joghurtot, túrót eheti, akkor valami ilyesmi lesz uzsonnára... még konzultálok a dokinénivel, de ő is mintha azt mondta volna, hogy az ebédből ami megmarad főzelék mehet uzsira... Hát én sem szeretek azt uzsonnázni, amit ebédelek.... Most 7,5 hónapos, majd 8-9 hónaposan lehet azért megpróbáljuk a tejpépet is, ha már nem lesz tejem.

2010. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanúgy mint az első hozzászólónál, csak az ebéd 1 óra körül van, mert előtte alszik és éjjel még 2x szopik.
2010. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a gyors választ.

Nekem már 3 hós korától tápszeres a babám, így már 4 hós korától eszik de. gyümölcsöt, 5hós korától ebédre főzeléket. Csak a védőnő mondta, hogy az uzsonna is most már főzelék legyen szigorúan és ez még sajnos nem jött össze eddig, mert mindig fél6-fél7 közöttre jön ki és akkor már nem elég nyűgös a kislányom és nem tudom kanállal etetni, egyszerűen nem lehet. Egy párszor evett tejpépet de azt is cumisüvegből.

2010. júl. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!