Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon piros a babam popsija...

Nagyon piros a babam popsija mit tegyek ra?

Figyelt kérdés
Az egy honaposomnak nagyon piros lett a feneke , pontosabban ott ahol osszeer a ket fel . Nem tudom mit tegyek ra hogy gyorsabban muljon , szegenyke meg sziszeg is hangosan annyira csipi amikor megtorlom neki es bekenem sudo kremmel. Az a baj hogy eleg gyakran kakil es nincs ideje pihenni a borenek.
2019. máj. 24. 20:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de nekem nagyon fura hogy egy 1 hónapos baba popsiján csak így kísérletezgetsz? Védőnőnek ilyenkor még többször kellene látnia. Majd 2 éves kisfiam popsija csúnynán kipirosodott, pattogott fogzástól valószínűleg de egyből vittem a gyerekorvoshoz, mert ordított pelenkázás közben a fájdalomtól. Írt fel rá kevert krémet és 2 nap alatt semmi nem látszódik.

Lehet gomba, lehet hámsérülés, lehet szájpenész miatt is, lehet allergia, lehet baktérium. Szerintem nincs értelme végigpróbálgatni itt mindent, vidd el orvoshoz amint tudod.

2019. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!