Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátokat is idegenek...

A ti babátokat is idegenek dícsérgetik nap, mint nap, hogy mennyire gyönyörű?

Figyelt kérdés
Tök jól esik, csak olyan furcsa, hogy bárhová megyünk, valaki mindig leszólít, hogy milyen csodaszép baba.
2019. máj. 25. 22:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

A minap volt egy kérdés, hogy mennyire tartod szépnek a gyerekedet.

Irt kb. 40-45 nő, mind azt írta kivétel nélkül, idegenek mennek oda hogy dícsérjék a gyereket. Olyanokat írtak, hogy bevásárlás alatt 2-3 ember odamegy hogy "elmondhassák, milyen csodaszép a gyerekem".


Szóval nem vagy egyedül. Mindenkit idegenek hada üldöz az álomian szép gyereke miatt ;)

2019. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A kérdésem inkább arra vonatkozott, hogy mi a francnak kell idegeneket leszólítani emiatt? Kicsit már fárasztó. Nem kell, hogy bárki írja, hogy szép a babám, hisz tudom én azt nagyon jól, mindenkinek a sajátja a legszebb. :)
2019. máj. 26. 10:21
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként tapasztalatom szerint minden babát dícsérnek a boltban, a piacon, a villamoson. Idegenek. Néha olyan rondácska vagy átlagos gyerekre gügyögnek hogy jajdeszép.
2019. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Az emberek igy akarnak örömet szerezni a kisbabás anyukáknak mert azt minden anya szereti hallani ha a gyereke szép. Plane ha mondjuk nem annyira igaz... A masik topikban pacává voltak olvadva az anyák hogy annyian dícserik a gyereküket.
2019. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy engem kifejezetten zavar, ha odajonnek, föléhajolnak, én meg bocsánatot kérek, hogy nem zavar, hogy az én gyerekem?

Én sem megyek oda random a mamákhoz, hogy de szép ráncos tetszik lenni. Szóval nekem nem kell megerősítés idegenektől, mert nem vagyok bizonytalan abban, hogy a gyerekem szép vagy nem. Ahogy arra sincs szükségem, hogy gagyogjanak a gyerekemhez, neki meg szerintem pláne nem. Ezért szoktam visszahajtani félig a buszon a babakocsi napellenzőjét, mert a babahordónak is van, így nem hajolnat derékig a gyerekemnek.

És még mielőtt megszóltok, nem vagyok antiszoc, és a gyerekeim sem azok, csak én személy szerint nem szeretem ha a gyerekem magánszférájába tolakodnak és nekem kell megvédeni a sok felesleges kontakttól. Persze ismerős az más, azokkal nincs bajom, ha babáznak a kicsivel.

2019. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó tipikus példája azoknak akiknek semmi sem jó. Nagy atiszocnak kell lenni ahhpz hogy agresszív kismalacként meg azt is lebszd aki csak megdícséri a gyerekedet. Őt azért neveld majd barátsagosabb lelkű embernek.
2019. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj már utolsó, ha nem szeretem, ha belehajolnak vadidegenek a gyerekem arcába. Te mit szolnál, ha valaki kb 10 centire az arcodba lihegne, hogy de szép vagy? Nem örülnél neki. Dicsérjék, de ne hajoljanak bele a kocsiba.

Amúgy meg tényleg vártam, hogy valaki antiszocnak nevezzen azért, mert szová merem tenni egy vadidegennek, hogy másszon már ki legyen kedves a babakocsiból...😂

2019. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Budapesten lakunk, 5 éves a fiam, nap mint nap megdicsérik milyen szép gyerek, megsimogatják, vagy kezet fognak vele. Tényleg van egy kisugárzása, mindenkinek tetszik, vagány kis srác. A tesójának ez sokszor rosszúl is esik, hogy őt nem dícsérik meg.
2019. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Meg még megtapogatják, ezt sosem értettem
2022. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!