Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liána vagy Liliána a szebb?...

Liána vagy Liliána a szebb? Én Liát szeretnék, sokkal szebbnek tartom a nagyon gyakori Lilinél, baratom viszont Liliána párti

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 11:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, csakhogy én nem kértem véleményt a saját nevemről, míg te a leendő gyerekedéről igen. De legyél boldog: Életemben nem hallotta ilyen gyönyörű neveket legyen Liána Liliána, nehogy tönkretedd szegényt hogy csak az egyik tökéletes nevet adod neki. Ez a válasz megfelel?
2019. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, egyik kommentemben már irtam, hogy a közvetlen ismerősi körömben a velem egyidős kolléganőmnek van egy 2 éves Lilienje, ez a név ezért is kilőve, nem választunk olyan nevet, amit más már adott a gyerekének. A sima Liáról is kifejtettem már, hogy becenév és komolytalan hangzású, nem mellesleg az Ujvári vezetéknévhez nagyon rövid is.


Kitartok az Ujvári Liána mellett, Lia becézéssel. Hát istenem, ha akarunk, minden nevet lehet csúfolni ennyi erővel... a Mercédesz is autómárka név, megis sokan adják. Nekem nagyon tetszik a Liána.

2019. máj. 29. 17:34
 23/27 anonim ***** válasza:

"Én Liát szeretnék, sokkal szebbnek tartom a nagyon gyakori Lilinél, "

Most akkor melyik név a befutò? Össze vissza írsz. Kérdésedben a Lia, utolsó válaszodban már a Liána.

Lehet hallgass a barátodra (gyerek apja??) és legyen Liliána. Ő határozottabb.

2019. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha figyeltél volna, már írtam, hogy semmiképpen nem adunk BECÉZETT ALAKOT (!), azaz sima Liát sem a gyereknek! Az, hogy Liát szeretnék, egyenlő azzal, hogy a Liánát támogatom, ellenben a Liliánával!


Nem én irok össze-vissza, hanem nem sikerült vegigolvasni, vagy éppen értelmezni.

2019. máj. 29. 20:56
 25/27 A kérdező kommentje:
És hogy válaszoljak is, Liána lesz a befutó, jobb a vezetéknévhez is, ez sokat nyom a latban.
2019. máj. 29. 20:57
 26/27 anonim ***** válasza:
És ezt miért velünk beszélted meg? Vagy csak kellett a támogatás a liára?
2019. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Újvári Liána jobban hangzik.

Mondjuk nekem az Újvári Lia tetszik a leginkább.

2019. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!