Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik üveges bébiételt...

Melyik üveges bébiételt válasszam?

Figyelt kérdés

hipp? kecskeméti? nestlé? univer? ... miért?

persze főzök is, de üvegeset is adnék.


2008. nov. 12. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam a kecskemétit szereti a hippet valamiért nem eszi meg! Az univert most fogom megpróbálni, de sokan dicsérik. Most biztos meg fognak kövezni, de ő több bébiételt eszik mint amit én főzök! A boltban kapható feltuningolt zöldségek sem biztos hogy egészséges alapanyagok a főzéshez!

2008. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én hipp-eset és kecskemétit adtam csak a kisfiamnak azért mert a hipp-es bébiételek nagyon jók csak kevés a választék,kecskemétiből viszont nagyon sok főzelék vegyesítés van hippből a legtöbb választék gyümölcsös volt,vagy lehet,hogy csak én kerestem mindig rossz helyen,nestléset mi sosem próbáltuk,univeresből meg 3-mat vettem,de mind a 3-nak ilyen folyós volt az állaga és nem nyerte el a tetszésemet.
2008. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem fontos lenne, hogy hozzáadott cukrot ne tartalmazzon.

Üdv.

2008. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Kecskemétit adtam a gyermekeimnek,meg univerest. Egyébként a kecskemétit a Hipp forgalmazza.

2008. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) próbáltuk még a nestléset is de azt valamiért nem volt hajlandó megenni egyik sem. Ez a kettő viszont nagyon bevált.
2008. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a kecskemétit és hipp-est veszem, az univert egyszer próbáltam, de nekem még a szagától is forgott a gyomrom. A kicsi lány sem akarta megenni.
2008. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt veszem amelyik olcsóbb. Ez általában a Kecskeméti. Amiket felsoroltál mind jók, én egyetlen egyel nem vagyok kibékülve, és az a Hamé.
2008. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Én hippet veszek meg milupát. Egyik sem olcsó, de nagyon finomak és a hippből sok a bio, meg természetesen odafigyelek arra is, hogy hozzáadott cukrot ne tartalmazzanak. Én csak a gyümiket veszem, főzeléket még nem próbáltam kanalasban, a húsosakat meg sztem nem is fogom...
2008. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is Kecskeméti-pártiak voltunk, abból van választék bőven és az ára sem a legdrágábbak között van. A HIPP-et nem ette meg.

2008. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szió!

nezd meg hogy mi van bennuk, amik megfeleloek azok kozul vegyel egyet egyet, majd a babad eldonti. szerintem minden babanak mas jon be, ahogy minden ember mas asvanyvizre eskuszik..

batran probalgasd, bizd a babadra! ami izlik neki, na, nektek az fog bejonni :)

2008. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!