Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem tud 30 ezer forintnál...

Aki nem tud 30 ezer forintnál többet fizetni autósülésért, az megveszi az olcsóbban ujjat, vagy vesz használtan jobb minőségűt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a használt, jobb minőségű a biztonságosabb, csak arra figyelj, hogy beleférjen a kötelező szabványba. Vannak már olyan hordozók Vaterán, teszveszen...oldalakon, amelyek már nem szabványosak, hiába néznek ki jól. A rendőr nem azt nézi:(
2010. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindenhol azt olvastam, hogy a használtnál bármi jobb, ezért mi megvettük most az akciósan nem túl drága, de a teszteken jó minősítést kapott Fischer-Price ülést a Brendonban 20.000-ért. Főleg azért ezt, mert már 9 kg-tól jó a szűkítővel, és a mi babánknak lassan kilóg a lába a hordozóból, pedig még csak 7 kg. Ingyen házhozszállítják.
2010. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Miskolc környékiek vagyunk, és itt van egy nagy bababolt Tégelnek hívják. Mi ott vettünk autósülést 16 ezerért, nem ez volt a legolcsóbb de nem volt pénzünk drágábbra. Ha nem lennének jók az olcsóbbak nem árulnák őket a bababoltok. Ha van a közeletekben Brendon nézz szét biztos van ott is olcsóbb, ami ugyanolyan minőségű mint a drága, csak nem olyan ismert márka. Szerintem ez is olyan mint minden más a márka miatt olyan drága némelyik.

2010. júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasznaltat csak akkor szabad venni, ha tenleg megbizhato kezbol (kozeli ismeros) veszed es tudod 100%-ban, hogy az auto nem szenvedett balesetet amiben az ules volt. Az ules balaset alatt serulest szenvedhet (meg ha szemmel nem is lathato a repedes, serules). Ezert biztonsagosabb mindig uj auto ulest venni, mert egy balesetet tulelt autoules nem biztonsagos mar es te ezt nem tudhatod ha hasznaltan veszed, hacsak nem megbizhato kezbol veszed. En igy tudom.
2010. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Remi ülésünk van. 30.000 körül van, teljesen biztonságos, kényelmes a babának, dönthető. Nem feltétlenül a drágább a jobb, és ez igaz mindenre.
2010. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én új párti vagyok. Ismerőstől vennék ülést, de olyan lehetőség nem volt, idegentől meg nem. Bármilyen mikrosérülés lehet rajta. Csak fényképről bevállalni és neten megrendelni nem az én műfajom, a biztonság többet ér.
2010. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat,én is az új felé hajlok inkább!
2010. júl. 8. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!