Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire használjátok ki a...

Mennyire használjátok ki a multifunkciós etetőszék különböző funkcióit (pl. dönthetőség, állítható magasság és tálcatávolság)?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányom még nem ül, pihenőszékben kezdtük a hozzátáplálást. Ha csak a dönthetőség szól a multis mellett, akkor inkább fixet veszünk, amint tud ülni.

2019. jún. 6. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik funkcióját se használjuk, az asztalhoz van odatolva így a tálca nem is fér rá, a háttámlát nem döntöttük mert mindig ülni akart egyből fel,talán a magassága jó hogy állítható,de szerintem egy fix is pont ekkora lenne mint amekkorára be van nekünk fixálva.
2019. jún. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Csak ülve eszik a gyerek, kivéve a tápszert. Takarítani macerás és a gyerek útálta, hogy ki van rekesztve az asztaltól, oda tolni meg se helyünk nincs, se értelmét nem láttam. Kb 2 hónapot használtuk így. Utána székmagasítót vettem, elmúlt másfél éves, ma már maga mászik bele, csak bekötnöm kell.
2019. jún. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent használunk.


Imàdom, hogy ki tudom venni elmosni a tálcát úgy, hogx a lányok benne van.

Most hogy nagyobb döntött állapotban könnyebb kivenni, berakni.


Kényelmesebb, mint egy klasszikus nem dönthető..( étteremben próbáltuk)


Talán egyszer kapott a pihenőszékben enni


Nah ég és föld..

Nem kell asztala tenni.. Stb


Mi nemcsak etetésee, hanem amikor minettünk arra is használtam, vagy arra, hogy lekössem, amikor főztem...

2019. jún. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk anno a régi fajta fa etetődhetünk volt, amit szét lehetett szedni kesobb asztallá és székké. Szuper jó volt, évekig használtuk.
2019. jún. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyet hasznaltunk a ket nagyobb gyerekkel is es most a kicsinek is ilyet vettunk. Nyilvan ebbol kovetkezik, hogy mi kihasznaljuk ezeket a funkciokat es szeretjuk, bevalt, ezert vettem ketszer ujra.

6 honaposan kezdtem a hozzataplalast mindegyik gyerekkel, akkor meg nem ult egyik sem magatol egyenes hattal stabilan, hogy hagyomanyos etetoszekbe, vagy magasitoba rakhattam volna oket, ilyen szekben viszont kenyelmesen elvoltak az elso pilanattol kezdve.

Nyilvan lehetett volna puhenoszekben etetni, de en szerettem a babakat is magunk mellett tartani, amikor minettunk. Ha a pihenoszeket az asztalra rakom, akkor mi nem eszunk, ha a padlora mellenk, akkor meg egy meterrel alattunk van a baba es semmit nem lat. nekem jobban tetszett, hogy mellettunk vannak, egy magassagban.

Felig-meddig BLW-ztem a nagyokkal es most a picivel is, azaz az elso hozzataplalos naptol kezdve engedem magukat etetni, csipegetni, igy az is jo, hogy a talcat beallithatom es elerik rendesen. Duplatalcasok, eleg a felsot levennem es azt mosni, mehet a mosogatogepbe is.

Nekem takaritani nem mehet, attorolni kell, ha kajas lesz es kesz, de idonkent leveszem a huzatot es mosogepben mosom, hamar szarad. Este mosom vacsi utan, reggeli elott mar rakom is vissza.

A magassag allithatosaga annyiban praktikus, hogy amig kicsi a baba, addig a legmagasabb fokozatpn tartom, hogy kenyelmes legyen nekem etetni, ha velunk eszik az asztalnal, akkor ugy allitol be, hogy be tudjam topni az asztalhoz, amikor mar nagyobbak voltak a gyerekek es egyedul ultek ki es be a szekbe, akkor leengedtem nekik.


A nagyszulokhoz sima ikeasat vettunk (antilop a neve azt hiszem), az ara barati, de kesobb is kezdtuk hasznalni, mert ahhoz mar ulni kell stavbilan, raadasul anyosomek panelben laknak, pici a konyha, a szetallo labak nagy helyet foglalnak es osszecsukni sem lehet, csak mindig osszeraktuk/szerszedtuk, ahogy mentunk-jottunk.

Ez a szek hiaba nagy, ha akarom, akkor osszecsukom, lapra csukodik, a talcat pedig fel lehet pattintani a hatso labakra, azt sem kell kulon tarolni.

Eleg sokaig hasznaltuk a nagyoknak is, most is azt tervezem.

2019. jún. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaptunk ilyen etetetőszéket, alig vártam, hogy megszabaduljak tőle, utáltam, egy remálom volt tisztán tartani, a gyerek a leglehetetlenebb helyekre kente be a kaját... Gyorsan lecseréltem egy sima Ikeásra, egyszerű és nagyszerű, ha magyon maszatos csak bevágom a zuhany alá es csillog-villog 😀
2019. jún. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!