Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hós fiam harap, mi az...

A 7 hós fiam harap, mi az okosabb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Ha rezignáltan közlöm vele, hogy fáj, vagy nem veszek tudomást róla, mert abbahagyja előbb-utóbb.
2010. júl. 8. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is harapott, s idő volt, míg rájöttem, hogy a foga jön. Segítheted fogzáskönnyítőkkel, kenegesd az ínyét, vagy adj neki rágcsálni való játékokat. Egyébként elmúlik, ahogyan kibújnak a fogacskák. Én ettől függetlenül szóltam, hogy fáj, hááát, sok eredményt nem értem el vele.
2010. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is fontos hogy kezdettől fogva rászólj hogy fáj és hogy nem szabad harapni. Most még csak a fogzás miatt csinálja de később eljön a dackorszak is és gyerkőctársait is megharapja majd ha nem tanítod meg rá hogy nem szabad. határozott fellépéssel nagyon sok eredményt érhetsz el a gyereknél. Már egy 1 éves gyereket is lehet nevelni. A gyerek nem hülye csak kicsi. Én így látom.
2010. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is harapott.Gondolt egyett jött harapott.Mindig mondtam neki rendes hangnamben,hogy fáj anyának,apának.Egy ideig csinálta,majd magátol elmult.
2010. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!