Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a törlőkendő-mel...

Mit gondoltok a törlőkendő-melegítő gépről? Nektek vagy ismerősötöknek van?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam róla, elvileg azért találták ki, mert sok baba a hideg törlőkendőtől pisilni kezd pelenkázás közben.

#pelenka #pisi #pelenkázás #törlőkendő #törlőkendő-melegítő
2019. jún. 10. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és jó nagy hülyeség szerintem.
2019. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezd pisilni pelenkázás közben a hideg törlőkendőtől. Ha pisilnie kell mind1, hogy hideg vagy meleg.

Szerintem ennél nagyobb hü..eség csak a cumisüvegmosogatószer lehet, mert hát ugye anyuka keze meleg és kb 3mp mig felmelegíted a popsitörlőt a kezedben.

2019. jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Osztom az első válaszoló véleményét.
2019. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egy dolog, amiért pénzt lehet kérni....és ha van ilyen, akkor van olyan is aki ezért pénzt is ad. ( Sose hallottam még ilyenről, de soha nem is venném meg)
2019. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam újszülöttként útálta a hideg törlőkendőt a bőrén, ordított minden pelenkázáskor. Kicsit megmelegítettem a tenyeremben mielőtt a bőrére raktam volna.

A másik most nyáron rakd ki a dobozt/zacskót az ablakba a napra az is felmelegíti.

2019. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges. És nem is volt, nem is hallottam még róla.

Mellesleg nálunk nem kellett törlőkendő, elég, ha levettem a pelenkát, máris pisilt a kisfiam. Még hozzá se kellett érnem semmivel. :)

2019. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!