Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba mellett nálatok hogy...

Kisbaba mellett nálatok hogy megy a klíma?

Figyelt kérdés
Nálunk a konyhában van, de úgy van felszerelve hogy a szobába is fújja a hideget. Viszont így nem igazán merem használni mert babám most pont a mászó korszakában van, sokat van a földön. Éjjel meg félek megfázik ha megy. Viszont már most 27 fok van bent szóval v alamit ki kell találnunk.
2019. jún. 12. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mikor elmegyünk sétálni, lehúzott redőnyök mellett bekapcsolom, mire hazaérünk jó hüsi van.
2019. jún. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, azt szoktam én is, de kB. Fél óra és újra 26 fok
2019. jún. 12. 06:28
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
A klimát a gyengék használják! Csak megzavarja a szervezetet és baktériumokat terjeszt egy idő után! Nehogy már ne lehessen kibírni 25-30 fokot!!! Csak elgyengítitek magatokat a klímával!
2019. jún. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ki van tisztítva a klímák.

Tanyán nőttem fel, bírom a hideget-meleget de ha egyszer van klíma a házban és látom a picin hogy kész van a melegtől, persze hogy gondolkozom hogy használom-e. Egyébként tavaly a nagy melegben, a terhességem végén igenis szuper volt hogy volt klíma.

2019. jún. 12. 06:51
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Sehogy mert nincs. Nem is kell, mert jó a ház hőtartása, 24 fok van. És ha fúj a szél kinn, nem zárom be az ablakokat, hanem kinyitom, így huzat lesz, ami lehűti. Ha mégis meleg lenne, bekapcsolom a ventillátort.

Laktam klímáa házban, mikor a nagyobb még baba volt, 24 fokra állítottam be, de úgy csináltam, hogy 1 órát ment max, majd kikapcsoltam. Így is könnyeztem attól az 1 órától, pedig tiszta volt a klíma.

2019. jún. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nem bírom a meleget. Mi a baj ebben?

27-28 fokban meg aludni sem tudok normálisan. Akkor inkább kínlódjak egész nyáron a saját otthonomban? Vicces emberek vannak.


A klímát minden szezon előtt ki kell takarítani, ahogy a miénk is ki van.

2019. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Plafonra van irányítva a levegő és 25 fokra állítom.
2019. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Állítsd legalacsonyabb fokozatra fújásba, akár quiet módot is bekapcsolhatod, 22 fok, ez mehet akár végig olyan mintha szellőztetnél és kintről hidegebb levegő jönne, ennyitől semmi baja nem lesz.

Nekem 3 éves mellett megy így, ha meg elmegyünk itthonról vagy másik szobába vagyunk akkor leveszem 20-21-re .

2019. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Éjszakára kapcsolom be csak, hogy legalább tudjunk aludni. Napközben redőnyök le, stb, így max 25 fok van ami határeset. Elvan pelusban-ujjatlanban. Éjszakára vékony rugit adok vékony takaróval és 23 fokra van állítva.

Nem fog megfázni éjszaka nyugi. Csak ne fújjon közvetlen felé (állítsd be a ventillátor irányát ha lehet).

2019. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi használtuk, újszülött kora óta, úgy állítottuk be, hogy ne fújja rá közvetlen a hideg levegőt. A babák és a kisgyerekek általában nem bírják a meleget, én amúgy jól viselem, de azért van a klíma, hogy nagy melegben használjuk.
2019. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!