Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy masfel honapos babat...

Egy masfel honapos babat hogyan oltoztessek ejszakara 26 fokos szobahomersekleten?

Figyelt kérdés
En egy hosszuujju talpasrugit adnek ra , esetleg betakarnam valami nagyon vekonnyal is , sok?
2019. jún. 12. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha izzados baba, akkor igen. Textilpelussal eleg betakarni.


Tarkojat nezd este, ugy latod melege van vagy nincs, ill, fazik e.

2019. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rövidujjú body és textilpelus. Nem kell több, csak megfőzöd szerencsétlen kicsit. Te sem alszol hosszúujjúban, plusz pizsinaciban ilyenkor.
2019. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Anno varrtam egy felnőtt pólóból hálózsákot, gumit az ujjára, zipzárt az aljára. Alatta semmi vagy egy ujjatlan body.

Előnye: nem tudja lerúgni hajnalban, körülveszi, pamut és nem izzad bele.

2019. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egy kicsit felek hogy megfazik rovidujjuban ejszaka olyan pici meg, igaz en ugy vettem eszre hogy nem fazos.


Azt meg jobb otletnek talalnam ha pl hosszuujju body es egy talp nelkuli gatyo lenne rajta.


En rovidujjuban es nadragban alszok , sot kepes vagyok zoknit is felvenni es meg be is takarozok:)))

2019. jún. 12. 20:05
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Rovid bady es slussz egy textilpelus boven eleg takaronak,nalunk 27 fok van a lakasban,megy a ventillator es amellett is rovid badyban alszik kitakarozva
2019. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Akkor már a rugi, body nélkül. Sokkal lengébb, mint a passzos body nadrággal.


Egyébként nálunk 24-25-re hűl a szoba, nyitott ablaknál alszunk, a pici 2,5 hónapos és napozóban alszik, lábán textilpelussal.

2019. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon nem jó melegben altatni.

Egy kis body, textil pelus, és kész. Este úgy is kelni kell ekkora babához, látni fogod, hogy fázik vagy melege van. Elég, ha nem fázik. Ők még izzadni se igazán tudnak, hogy hűtsék magukat.

2019. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk én jobban félek a bölcsőhaláltól, mint a megfázástól, de az én vagyok...
2019. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én kicsim nagyon nem bírja a meleget..hálózsákban alszik, alatta semmi.
2019. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg szépen, nem fog megfázni 27 fokban.

Feleslegesnek tartom a hosszúujjút, hidd el, hogy az. Inkább teríts rá egy párnahuzatot, ha megnyugtat.

2019. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!