Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mi a helyzet?

Ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a férjemmel, de én már nem akarok itt maradni. Viszont a férjem nem akar haza menni magyarországra, és a másfél éves gyereket sem engedi el velem.


Nyáron haza látogatunk 1 hétre és elgondolkodtam, hogy mi lenbe, ha közölném a férjemmel, hogy én és a gyerek nem megyünk vissza külföldre.


Tehetek ilyet? Mit tud csinálni a férj?


2019. jún. 19. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen állampolgárok vagytok? Házasok vagytok? Hol született a gyerek ö milyen állampolgár?
2019. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mind a hárman magyarok vagyunk, magyarországon született.
2019. jún. 19. 08:22
 3/5 A kérdező kommentje:
És igen házasok vagyunk, de már nem jó a kapcsolatunk, a gyerek miatt vagyunk még együtt, mert a gyerek nélkül nem megyek sehova, de ő meg nem engedi a gyereket el.
2019. jún. 19. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Gyere haza, add be a válást és kérd hogy a tárgyalás lezajlásáig nálad helyezzék el a gyereket!
2019. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Mit tudtatok enyire elrontani másfél év alatt? Tenni is kell a kapcsolatért, ha gyerekek vannak, főleg.
2019. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!