Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a 9 hónapos babájánál...

Akinek a 9 hónapos babájánál volt szeparációs szorongása meddig tartott?

Figyelt kérdés
Kisfiam hetek óta 2-3 óránként ébred. Nem sír, de nem alszik vissza magától (pedig amúgy egyedül alszik el), csak ha “csinálok” vele valamit, mondjuk kap vizet vagy tápszert, de sokszor így is ébren van 30 percet. Napközben is látszólag a semmiért nyűg és csak a kezemben nyugodt. Korábban egy hangja se volt. Van egy 2,5 éves kislányom is, Nála ilyen nem volt. Ez a szeparációs szorongás? Vajon meddig tart? Hogyan tudok segíteni neki ebben az időszakban, hogy könnyebb legyen?
2019. jún. 21. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak nagyon melege van?
2019. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van klímánk, 24-25 fok van a lakásban.
2019. jún. 21. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki süt később jött elő 11 hónaposan és inkább az “anya nem mehet nélkülem még sz@rni sem” kategória volt a fiam. Úgy kb 1,5-2 hónapig tartott.
2019. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányomnál kb 8-9 hónap között kezdődött és kb 1 hónapig tartott.Napközbe nem fogadott el senkit csak engem, ha nem ültem mellette a játszószőnyeg szélén már jött utánam és sírva kérezkedett fel az ölembe, kezembe.Én az éjszakákon nem vettem észre, mert előtte se és utána se aludta végig az éjszakákat.Ha a nappalok olyanok mint amit írtam akkor előfordulhat, hogy tényleg szepa.
2019. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és állítólag minél jobban ,,kielégíted" azt a vágyát, hogy veled legyen annál hamarabb estek túl rajta.Szóval babusgasd amennyit bírod és légy kéznél számára mindig.
2019. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor lehet, hogy már csak 1hónap és jobb lesz vagy elmúlik. Szerintem sose tudom meg, hogy ez szeparációs szorongás-e vagy nem, de egyelőre annak tudom be. Akkor sokat lesz kézben, ha meg már nem bírom felkötöm magamra. Pont most kezdett el mászni és ülni pár hete és olvastam, hogy gyakran ilyenkor kezdődik.
2019. jún. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!