Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 5 hónapos! Elkezdődött...

Kisfiam 5 hónapos! Elkezdődött a kiokoskodós hisztikorszak! Ha rászólok csak vigyorog és folytatja tovább! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Már próbáltam azt is hogy beraktam a kiságyba és otthagytam.Persze torkaszakadtából üvöltött,és sunyin nézte hogy ott vagyok -e már.Persze hogy felvettem.Ezt kétszer eljátszottuk.Mit tegyek?Sajnálom hagyni üvölteni és csak cicin nyugszik meg.Na meg persze egyedül sem tud elaludni.Babusgatni kell,ami tök jó de már az alvásnál is rugdos karmol.Ezt mi rontottuk el,helyre hozható még?
2010. júl. 9. 12:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ő csak próbálja felfedezni a világot maga körül! De amúgy nem tudom egy 5 hónapos baba mi olyat tud csinálni,ami miatt így rá kell szólni,vagy a kiságyba sírni hagyni...legyél nyugodt és türelmes,biztos értékelni fogja!
2010. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Én nem azt írtam hogy sírt!Sosem hagynám sírni a gyermekem!A sírás és az acsarkodás nem ugyanaz .
2010. júl. 9. 12:55
 3/34 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem hiszti! Ilyen pici baba még nem tud hisztizni! Szól, ha nem tetszik neki valami, ha rugdos-karmol, annak is oka van. Ő még nagyon pici ahhoz, hogy téged manipulálni akarjon (ami a hiszti lényege). Nézi, hogy ott vagy-e, mert ha ott vagy, akkor nincs értelme tovább sírni, hisz te vagy az, aki meg tudod oldani a problémáját, tőled várja a segítséget, a megoldást!
2010. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%
hogy lenne már 5 hónaposan sunyi??? én még ilyet nem is hallottam...tudatos viselkedés ebben a korban? ráadásul rossz szándékkal? hát ez fenomenális, lehet bekerülsz vele a Guiness rekordok könyvébe, vagy csak a Suttogóból tanultál te is???
2010. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
49%
egyáltalán miért kell rászólni egy 5 hósra? még mászni se tud? mi lesz ha megharap szopi közben? pofonvágod??? te még nem tudod milyen ha egy 2 éves gyerek hisztizik, szerintem majd csak akkor kezdj itt kérdezősködni. Addig is próbálj meg jóban lenni a babáddal és ne büntesd a kiságyban, soha
2010. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
66%

Én is úgy gondolom hogy 5 hónapos baba még kicsi ahhoz hogy kiokoskodós hisztikorszaka legyen..

Én is csak azt irhatom mint az előttem szólók, most fedezi fel a világot, esetleg most kezd tudatára ébredni.

Nincs elrontva sztem minden ilyen korú baba ezt csinálja,neked kell tudni hogy mi a jó nektek.Szépen lassan rá lehet arra szoktatni hogy a kiságyában legyen de ehhez is idő kell mint ahhoz is hogy egyedül aludjon el,ill minden máshoz is,hogy egyáltalán el legyen nélküled is.Türelem.

2010. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Azt hiszem többet nem fogom olvasni a gyakori kérdések oldalait.Mielőtt feltettem ezt a kérdést más hasonló kérdéseket is elolvastam és másnak is vannak ilyen problémái már 4 hónapos korú gyermekükkel is.

Lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a mondatomat,és a"sunyi" szó kicsit erős és nem kellet volna a gyermeket ezzel illetni,de azért tettem fel a kérdést hogy segítséget kapjak és ne arról olvassak hogy ki mennyire okos!

2010. júl. 9. 13:06
 8/34 anonim ***** válasza:
68%
hát ez elképsesztő. te tényleg azt gondolod, hogy az 5 hónaposod annyira a tudatán van már, hogy "sunyin" hisztizik? hát ez csúcs.....elárulom, ez nem hiszti....majd csak nézel, amikor jön az igazi hiszti. de az még odébb van. rád van szüksége, ember! add meg neki! én is üvöltenék, ha 5 hósan így állnának hozzám......
2010. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem hagyd üvölteni, sőt ha sokat csinálja csukd be az ajtót, hogy ne is lásson!

Ilyen választ akartál? Akkor látogatnád a gyakorikérdéseket?

Méghogy 5 hónapos gyerek hisztizik és sunyi! Sajnálom szegényt!!!!

2010. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hát ezt jól megkaptam.Lehet meg is érdemlem.Ezek szerint sok rossz tanácsot kaptam az ismerősöktől,és az internetről.Soha többet nem rakom be a kiságyba!
2010. júl. 9. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!