Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsoltok mit vigyek...

Mit tanácsoltok mit vigyek arra a baba-mama találkozóra, ahol a volt kórtermi társaimmal találkozom?

Figyelt kérdés
Ugyanabban a kórteremben voltunk mindannyian, majdnem egy időben szültünk. Most fél év után találkoznánk a babáinkkal, párjainkkal együtt. :)

2019. jún. 26. 10:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az egyikünk házában lesz a tali.
2019. jún. 26. 10:46
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezd meg a házigazdát



Nagyon szép ez a találkozó

2019. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom voltál már életedben vendégségben. Szóval a "kérdés" kicsit dicsekvésszagú, hogy mennyire jól tartottátok a kapcsolatot... máskülönben fel nem foghatom, hogy egy felnőtt nő, anya, ne rendelkezzen ötlettel hogy vendégségbe mit illik vinni.
2019. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennél unalmasabb összejövetelt el se tudok képzelni.Fél év kevés idő,miről beszélgettek,kinek mennyi a teje,melyik gyerek mennyit alszik ?! Még az sincs hogy annyi idősek lennének a gyerekek,hogy egymással játszanak,ti meg tudtok beszélgetni,pff... Az apukák úgy fognak menekülni a helyszínről,hogy csak porzik..
2019. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nahát, úgy tűnik magyarországi nők írtak ide, milyen meglepő. Itthon ugye jön az oltás, kritizálás zsigeri szinten. Mindjárt megjelent a rosszindulatú gyanusítgatás hogy biztos dicsekvésként említettem (hát persze, mi más miatt írtam volna ugyebár). Csak úgy természetesen felböffen a magyar emberből a gúny és a rosszindulat. Mit is mondhatnék, kár volt megkérdeznem, azt hittem talán kapok értelmes választ, aztán elgondolkodtam azon, hogy Magyarországon élek ahol a történelmünk, az oktatásunk és a média összhatása teszi ilyenné a magyar embert. Nem mondanám, hogy szánalmas, hanem azt hogy szomorú.
2019. jún. 26. 17:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Másodikhoz annyit még, hogy természetesen van némi ötletem, de mivel létezik ez oldal és van lehetőségem rá, megkérdezem itt is.
2019. jún. 26. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Milyen gúny meg rosszindulat? Ne haragudj de a külföldön élő magyar nők meg ennyire elbutulnak hogy fingjuk nincs mit lehet vendégségbe vinni? Én is járok kisbabás ismerőshöz, szobatársamhoz, stb., egyszer nem jutott eszembe vadidegeneket kérdezni hogy szerinteteeeek miiit vigyeeek? Voltál már valaha vendégségben? Mit vittél? Na, azt vigyél!
2019. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Magyarországon élek ahol a történelmünk, az oktatásunk és a média összhatása teszi ilyenné a magyar embert. "


Vicces hogy ezt így van képed leírni, neked, akinek annyi esze nincs hogy süssön egy tepsi kekszet vagy pogit, vagy muffint, vagy vegyen. Még vegyen pár üdcsit, netán megkérdezze a házigazdát. Téged milyenné tett a média meg a többi? Önállótlan, tosza felnőtté, aki a világ legegyszerűbb döntéseit is netes fórumokon szavaztatja meg. Gondolkodj mielőtt nagyképűsködsz!

2019. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a mai valóság, annyira önállótlanok lettek a fiatal felnőttek amit a gyakori tökéletesen példáz. Napi szinten olyan kérdések vannak, amiket egy értelmes, gondolkodó felnőtt ember még kell tudjon válaszolni saját maga.

Pl. az elmúlt időszakból:

- milyen mintás oviszsákot vegyek?

- hány ruhát vegyek ovikezdésre?

- behajtjátok a baba popsiját alá a pelust amikor pelenkáztok vagy nem?

- szurkám van, 5 nap van menzeszig, lehetek terhes?


Kérdező igazad van, a közösségi média hibája, hogy a magyar emberek (külföldieket nem tudom) nem tudnak döntést hozni a legprimitívebb kérdésekben sem. Csak épp ez rád is maximálisan igaz.

2019. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!