Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a viburcol kúp mennyire...

Ez a viburcol kúp mennyire hatásos? Fogzás óta 3-4 óránként ébred újra éjszaka a 7 hós lányom.

Figyelt kérdés
Már 3 foga van, s amíg ki nem bújuk mind, addig ez így lesz??? Felsír, a szemét ki sem nyitja és csak cicire nyugszik meg. Van hogy nem is jön semmi, de nem engedné el, ő úgy alszik tovább. Fekvő helyzetben szopizik, tehát ez nekem sem gond, de ilyen sűrűn nem adhatok neki cicit... vagy nem baj? Volt valaki hasonló helyzetben? :)
2008. nov. 13. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom hat hónapos és tápis, de ő éjjel nem ébred fel. Nappal a Chamomilla Ch 15-öt kapja, és estére adom neki a Viburcol-t. Neki már a negyedik foga jön. Ő meg nem akar enni. Szóval a Viburcol nekünk nagyon bevállt. Szerintem próbálj neki adni rágókát a kezébe. Az dörzsöli az ínyét és megnyugtatja. És akkor mésincs annyit a cicin. Mert az meg a pocijának nem jó. Mármint nem tudja olyan hamar megemészteni a tejcsit és nehogy fájjon a pocikája a túl gyakori cicizéstől. Meg a dokinéni tud írni ecsetelőt amit a patikában kevernek ki ezért nem tudom mi a neve, de kérdezz rá. Sokkal jobb minta Dentinox gél. Bár azt is kipróbálhatod, hiszen minden baba más. Kitartás sajnos a fogzás ilyen fájdalmas nekik.
2008. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekünk a viburcol kúp egyáltalán nem vált be, igaz, nekünk az alvásproblémánkra is ajánlották, meg a fogzásra is. A kúptól még gyakrabban - 20-30 percenként - kelt fel éjjel a kislányom. De tényleg minden baba más! Annyira nem veszélyes árban, hogy ne érne meg egy próbát!
2008. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem már volt,hogy óránként ébredt,és a Vibrucol nagyon bejött. Az anyatej fájdalomcsillapító hatású,az is sokat segít,de tényleg nem jó hozzá szoktatni,hogy folyton cicin legyen. Nekünk sosem szerette a cumit,de fogzásnál az is sokat segített.
2011. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!