Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a babàjának volt hüvelyi...

Kinek a babàjának volt hüvelyi folyása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 9 hónapos kislányom, és tegnap pelenkacsere közben észrevettem hogy hüvely folyása van. Kicsit nyúlós állagú. Sajnos aznap nem volt már gyerekorvos, ezért gondoltam ma elviszem, de ma már semmi nincs neki. Fertőzést nem kaphatott el mert nem vittem strandra, csak is itthon a medencéjébe szokott pancsolni. Szerintetek mi lehet ez? Akinek a kislányának már volt ilyen mi volt az?
2019. jún. 28. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos volt, és vissza térő dolog. Vidd el orvoshoz, ír fel antibiotikumot, de minket gyerek nőgyógyaszatra is tovább küldtek.
2019. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy mitől volt?
2019. jún. 28. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudták megmondani hol kapta el, de ahogy megfigyeltem, strandolás után, medence klóros víztől van,tengerben fürdés után nincs.Mindta mossuk a nuniját, ha pici folyása van betadint próbáljunk cseppentenni a nunijába míg nem kaptunk időpontot a nőgyógyászhoz, ő antibiotikumos szemcseppet írt neki mindig, mert az nyálkahártyára jó.
2019. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!