Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak ajándékba az unokahú...

Mit adjak ajándékba az unokahúgom születésére?

Figyelt kérdés

Nagynéni leszek, mit adjak a testvéreméknek a baba születésére?

Nálunk is jön hamarosan, ezért olyan nagy költségbe nem tudom verni magam, de mindenképp szeretnék adni valamit..

Köszönöm a tippeket!

(amúgy mindenük megvan, max hordozókendő vagy ilyesmit nem vettek még, mert még gondolkodnak rajta)



2019. jún. 28. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Pelenkázóéra tökéletes lesz
2019. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Pelenka torta akart lenni
2019. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy kis ruha? Baba takaro? Baba nevevel?
2019. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy ajándéktáskába tettem: 1 csomag babylove pelust (ez ami nekem is legjobban bevált), 1 kis bodyt, 1 rugit, 1 textil pelust, 1 csomag popsitörlőt, 1 kis plüsst, 1 vékony sapit.
2019. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt mindenem,de kaptam egy pelenkatortát.Az alján alátét volt,3 emelet pelus,popsikenőcs,babywipe.Borzasztóan örültem neki,hasznosabbat nem is kaphattam volna.
2019. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora a nem olyan nagy költség, de ha hordozókendőn gondolkodnak, akkor (ha tudod, milyet szeretnének) akár azt vagy egy olyan helyre ajándékutalványt vagy más bababoltba, drogériába ajándékutalványt vagy csak egy borítékot valami kísérőszöveggel, hogy ezt kendőre (vagy amire akarják) kapják hozzájárulásként.

Mellé pedig, "virág helyett" adhatsz valami személyesebb apróságot. Ruhaneműt, ágyneműt, játékot... Ha ügyes vagy, pl. hímezhetsz rá dátumot és nevet... és jó olyasmi is, ami csak fél év múlva lesz aktuális.

2019. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs babanapló, akkor azt. Nekem van egy, amibe fotókat meg ilyesmiket kell írni, meg egy olyan, ahová naponta kell jegyzetelni. Mindkettőt vezetem.

A jó kendő drága és jobb ha ők választják ki.

2019. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem örültem a pelenkának. Ment adományba majdnem az eglaz, mert mindig minden kifolyt. Nem a fiamra való volt, pwdig márkás pelus.

Ezért én sem adok soha, mert nem tudhatom, mi a bevált. Popsitörlő szintén. Kaptam én os abból is elég rosszakat, büdöseket. Legalábbis nekem az volt.


Amit vinni szoktam: csuklócsörgő, rágóka, csörgő-zörgő játék, zenélő plüss kiságyra (amin meghúzol egy madzagot, és zenél).

2019. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Brendonba és a Dm be is lehet venni ajándékutalvànyt,igy ö is el tudja dönteni hogy mire szeretné költeni.
2019. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ajándékkártya is jó ötlet egy szép képeslappal. Én még a babylove pelussal egyébként senkinél sem fogtam mellé, nyilván tapasztalatom van vele. Olyan is áttért rá aki addig mást használt...
2019. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!