Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miket vettetek a kicsi...

Ti miket vettetek a kicsi születésére? Mikkel várjuk haza az újszülöttet?

Figyelt kérdés
Minden apróságra kíváncsi vagyok :)
2018. júl. 30. 19:35
 1/3 anonim válasza:
38%

Nekem volt egy elég részletes listám, ha kíváncsi vagy, előkeresem a gépről, azon tényleg minden ott volt. :)

Sokan mondták, hogy jaj hát a fele felesleges, minek ez, meg az, de mégis mindent kihasználtunk már az első gyerekünknél is. Sokak szerint elég egy "alaplista", kisággyal, babakocsival és kiskáddal, de nekem már az hatalmas élmény volt, mikor válogattuk a babaruhákat, vagy éppen a babakocsikat teszteltük. :D

2018. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A mi babánk még úton van, de eddig ezek vannak meg: babakocsi autósüléssel és hordozó áll, kiságy matraccal, pelenkázó szekrény + pelenkázó lap, babafészek, 2 takaró, egy puha plüss, 1 díszpárna a takarókhoz passzolva, falmatricák, pár játék és sok sok ruha. Ruhákat én 56-72-ig vásároltam főleg 56-62-68 van, de van már pár 72 is.

Amit még kell venni, az kád, törölköző, vízhőmérő, babaápolási szerek, textilpelusok, cumisüveg és cumik. Mellszívón gondolkozom, hogy vegyek-e, mérleget a védőnőtől fogunk bérelni.

Én egyébként 30 hetes vagyok. Kérdező nektek eddig mik vannak meg? :)

2018. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalunk kb a 32.het ota meg van minden, de a nagy resze mar elobb meg volt. Babaszoba kompletten all, ( ruhas szekreny, pelenkazo komod, kisagy matraccal), ezekhez, alatetet, takarok, halozsakok, polya, mindenfele textiliak), furdeto kad, babaapolasi szerek, cumisuvegek, cumi, pelenkak, nehany jatek, es nagyon nagyon sok ruha. 3in1 babakocsit vettunk: autos hordozo, mozes, Sportules. Tenyleg mindent beszereztunk az esszeruseg hatarain belul. Most 36 hetes vagyok.
2018. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!