Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiucskának szülinapjára...

1 éves fiucskának szülinapjára nagy mackót illik vinni? Nem kislányos?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem kislányos, csak fölösleges. Főleg, ha arra a batár nagy porfogóra gondolsz. Kisebb plüsse meg minden gyereknek van egy szobányi.
2019. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen felesleges.
2019. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 piroska és a farkas ***** válasza:
64%
Anyaként azt mondom: kérdezd meg az anyukàt!! Ez tripla jópontnak szàmít... Lehet, h azt mondja, tökéletes a nagymackó, de lehet, h mondana màst.
2019. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem kislányos, de egyetértek az előttem szólókkal, én hülyét kapok ha plüsst kapunk ajándékba, már annyi van...de nem vagyunk egyformák, tényleg kérdezd meg mire van szükségük, ha nekik kell maci akkor hajrá
2019. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Én is azt gondoltam hogy van már ezer plüssfiguránk, minek még 1. Aztán a nagynéném hozott egy nagy-nagy mackót a fiamnak 1 éves volt ekkor. Néha néztük a minimax-on a Masha és a medve című mesét és mondogatta hogy "Neene" (=medve ahogy a kislány a mesében szól a medvének). Szóval ahogy meglátta ezt a nagy plüssmedvét annyira megörült neki, egyből kiabálta hogy "Neene" és a mai napig imádja, most 2 éves. Meg szokta ölelgetni, alszik vele, amikor jött a foga rágta a fülét meg az orrát (úgy kellett ellopnom hogy kimossam) stb.

Szóval nem feltétlenül melléfogás, nálunk nagyon bejött és azóta már én is rájöttem hogy egy ilyen picinek plüssállatból sosem elég. Mi úgy játszunk velük hogy kipakoljuk és megbeszéljük milyen állat és milyen hangot ad, meg hol vannak a testrészeik - már nagyon jól tudja.

2019. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Miért hiszi mindenki azt hogy a plüss jó ajándék? A gyerekem pl utálja,a kezébe se vett kb még egyet se, egy óriási maci is menne ingyen eladásra ahogy a többi is ment nálunk...
2019. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Na úgy látszik az én fiam kivétel, imádja a plüssöket. Az első szülinapjára levendulás plüss cicát kapott tőlünk, ennél csak a csillámpóni lett volna lányosabb. Imádja, alvósplüss lett belőle egy turkálóból mentett Charley macival együtt. A legkülönbözőbb helyekről vannak plüssei és egész biztos vagyok benne, hogy 14 éves kamaszként nem fog együttaludni velük, de most még szereti őket és élvezi a velük való játékot.

A lényeg, hogy ha a kisfiú szereti a plüssöket akkor biztos örülni fog, ha nem és ragaszkodsz az elgondoláshoz, akkor egy 25 centis darab is megteszi.

2019. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
A másfél évesem odáig van a plüssökért, konkrétan egy 100 centis békával alszik és 2 85 centis maci ölében üldögél a nap felében. 😄 Nálunk jöhetne bőven. 😊
2019. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Fiam kb 2,5 évesen kapott olyan hatalmas plüsst. Később kezdett vele játszani.

1. Szülinapra óriás Wader dömpert kapott. Még járássegítőnek is használta. Most 6 éves, még mindig megvan (igaz a kertben). Nagyon strapabíró.

2019. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
A plüssel még nincs is baj, csak ha túl nagy... Apósom is szerzett valahonnan egy hatalmas plüss medvét (ez már nem maci:)) Mivel a mosógépbe sem fér bele, meg amúgy sincs helyünk, így náluk van.
2019. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!