Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt, hogy jatek közben...

Volt, hogy jatek közben elakadt a babàtok lélegzete? Mármint nem fulladozott, hanem nem vett levegőt a nagy koncentralasban, aztan meg nagy levegővel pótolta.

Figyelt kérdés

Furán hangzik így leírva, de az enyém mostanában ezt csinálja néha. 4 hónap végén jár amugy. Ha mutatok neki a feje felett egy jatekot, akkor annyira belelkesedik, hogy szo szerint elakad a lelegzete, majd ugy vesz levegőt, mint aki kb a viz alól bukott fel. És ezt olyankor többször is megismétli. Ugyanezt csinálja ha kukucs játékból ráteszek egy textil pelenkát az arcára. Ilyenkor abba is hagyom a játékot, mert ez picit ijesztő, nem akarom hogy ne vegyen levegőt.

Nekem ez nagyon furcsa, vagy normális igazából?



2019. jún. 29. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez érdekelne engem is. 5 hónapos lesz 2 nap múlva és ugyanezt csinalja a kukucskálós játéknál.🤷
2019. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jo, hogy nem vagyunk ezzel egyedül. Nekem már ez is megnyugtató picit🙏 De kivancsi vagyok ír-e még más is!
2019. jún. 29. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni,nem fog megfulladni csak izgatott :)
2019. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak izgatott lesz. Az én kisebb fiam is ezt csinálja, ha új dolgot lát, vagy a fejére teszem a pelust, de ő mar le is húzza onnan. Csak ugy ragyog a szeme és közben vigyorog, nem hiszem, hogy baj lenne.
2019. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az enyem is lehuzza, de inkabb riadtnak tűnik ő még jelenleg a pelussal🙄 remelem majd valtozik es ő is elvezni fogja. Az jo, hogy nem egyedi azért ez a lelegzet elakadas vagy mi. Az enyem maskor is csinalja, ahoy irtam, ha egy olyan jatekot mutatok amit nagyon szeret. Csapkod, kezevel labaval es elall a lelegzete 😃 aztan egy nagyot felkelegzik🤷🏻‍♀️
2019. jún. 29. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet a kislányom kb ennyi idősen és egy hónapig tartott kb. (Most 8 hó) Ez tényleg az izgatottság jele. Nekem még kézzel lábbal is rúgkapált mikor lehúztam a pelust illetve mikor megtanulta magának levenni.
2019. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!