Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válás esetén, mennyi idős...

Válás esetén, mennyi idős babát vihet el az apuka egy egész hétvégére?

Figyelt kérdés
Már pár hónaposat is, ha nem szopizik?
2010. júl. 9. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom csak 3 éves kora után viheti el!Addig nálad látogathatja meghatározott időközönként meghatározott ideig!Az egyik ismerősöméknél 2 hetente 1 órát adott a bíróság az apukának az 1 éves kislányához!
2010. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Azért érdekes, hogy egyes anyukák hogy aggódnak a láthatás miatt, apa meg kéthetente láthatja egy órát. A gyerek fejlődésével ez hogy összeegyeztethető? Természetesen a gyerektartásért megy a nyavalygás, ha késik, de azt az egy órát szigorúan betartják.
2010. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a birosag fogja megallapitani....remelhetoleg mindkettotok szamra elfogadhato lesz a dontes :)

kitartast kivanok Neked es csak a babadra gondolj, mert akkor minden fajdalom megszunik :)


off:Gondolom nem veletlenul valnak el :S

Az meg, hogy aggodik, hogy egy olyan ember viszi el a par honapos babajat aki valoszinu nem annyira ert, hozza (mert mitol is ertene, ha nem neveli a babat) es a baba nem ismeri az apukat igazan szerintem termeszetes.

Masreszt gyrektartas...azt meg fizetnie kell, mert O is valata, hogy felneveli a babat nem csak az anya. Attol, hogy ok nem jonnek ki meg az apae is a gyerek nem csak az anyae.

Az anyae a felelosseg a sok stressz es persze ove a tobb boldogsag is hiszen O van a babaval.

2010. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egész hétvégére törvény szerint 3 éves kortól. De ha anyuka odaadja, akkor mehet.
2010. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én tapasztalatból tudom irni neked,mivel elváltam én is és két gyermekem van,hogy a fiamnál aki 3 éves lesz a láthatás 2 hetente volt és reggel 9-től este 6-ig lehetett ott a gyerkőc szombat és vasárnap is,ott alvás nélkül.Kislányom 16 hós most és amig pici volt az apja 1 órát kapott 2 hetenként a lakásomon,de el nem vihette.Nem szopott a lányom.1 éves lett,utána vihette el,2 órára de csak szombaton,ugyanúgy 2 hetente.Sok vita volt nálunk a láthatás miatt,én fel is lebbeztem,mert a biróság olyan döntést hozott a picivel kapcs.ban,amit nem tartottunk jónak az ügyvédemmel.

És azért múlt időben irtam mert március óta újra együtt vagyunk a volt férjemmel és már nem 2 hetente viszi a gyerekeket,hanem amikor akarja a nagyszülőkhöz-náluk lakott és oda vitte a gyerekeket,mikor még külön voltunk-,különben meg velünk lakik újra.

Remélem meg tudtok egyezni,de az meg még jobb lenne ha mégse válnátok el,kivánom,ne történjen meg!

Ha mégis válásra kerül sor,sztem ne add oda a picit,neki az anyjára van szüksége,látogassa a férjed a lakáson a babát!

2010. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!