Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nemsokára rokon gyermekek...

Nemsokára rokon gyermekek jönnek hozzánk jövő hétvégére nyaralni, milyen programot tudtok, ahová elmehetnénk egy 13,16 és egy 2 éves gyermekkel rossz idő esetén?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
helyileg hol?
2011. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csodák Palotája, Budavári labirintus, Planetárium, vagy akár az Aquaworld, van fedett része
2011. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi, Pesten! Ezeket látták tavaly is, nem szeretném újra elvinni őket. az aquaworld jól hangzik.
2011. aug. 6. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Gondoltam, hogy Bp., amíg ott laktam, nekem is természetes volt, hogy mindenki más is ott lakik :=) Azóta vidékre költöztünk, és tősgyökeres bp-iként rá kellett ébrednem, hogy errefelé is van élet.

Szóval, ha a Csodák palotája és a labirintus kilőve, akkor is mehettek még a planetáriumba, mert többféle vetítés is van, találhattok olyat, amit még nem láttak és érdekelné őket. Mehettek akár egy fedett gokart pályára is - ez a kamaszok vérmérsékletétől függ, de szerintem minden gyerek szeret legalább 1 kört kipróbálni. A két éves miatt necces, de ott van a Népligetben a Láthatatlan kiállítás, amit a kamaszok biztosan nagyon élveznének.

De reméljük, hogy nem lesz ilyen sokáig rossz idő és mehettek szabadtéri programokra is!

2011. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tropicarium

Urania csillagvizsgáló (jön a csillaghullásos időszak)

Elevenpark

valami jó film 3D-ben (IMAX)

2011. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!