Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos a manom, vettem...

6 honapos a manom, vettem meggyet a piacon, de zt hogyan adjak neki, kimagozom és hogy? Ugy egészbe, vagy hogy turmixoljak, de csak kostoltatni akarom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nyomd szét. az ujjaddal.
2010. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első nagyon vicces vagy.


Megmosod, kimagozod és leturmixolod. Majd kiskanállal adod, de nyugodtan adhatsz neki több kanállal is, gondolom nem ez az első gyümi, amit adsz neki. Meggytől ritkán van allergiás reakció.

2010. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én parás anyukaként először lehúztam a meggyhéját, amikor kóstolta, nehogy fájjon a pocakja:) Ahogy a borsót is passzíroztam mindig az elején:)

Kb. 8 hónaposan adtam neki héjastól turmixolva:)

2010. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az elejétől fogva héjastól turmixolva adtam. Banán-alma-meggy párosítás volt a lányomnál a nyerő.
2010. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem vagyok vicces, három gyerekem van :) Komolyan gondoltam:) azt az egy szemet kóstolni, én simán szétnyomnám a kezem közt, és nem a héját, hanem a húsát adnám, picikét. Tiszta a kezem :)Azon a pár szemen mit turmixolsz?

Esetleg villával, de úgy nem érzed a héját. Először úgyis kiköpi,savanyú :) :((


Ha annyira jó akarsz lenni, vegyél egy új fokhagymaprést erre a célra, csak a baba használatára, és bármi falatkát pillanat alatt átnyomhatsz neki!

2010. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!