Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok az interneten...

Hol tudok az interneten babáknak, illetve gyerekeknek való zenét hallgatni a kisfiammal?

Figyelt kérdés
Eddig majdnem csak olyan oldalakat találtam, ahol a dalokat külön-külön lehet letöltögetni, de nem lehet folyamatosan hallgatni. Olyan jó lenne,ha játék közben folyamatosan szólhatna a zene, és nem kellene állandóan megszakítani azzal, hogy kattingatok ide-oda. Egy hotcast rádiót találtam, amit nagyon szeretünk, de lassan a könyökünkön jön ki :-)
2008. nov. 13. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia!www.egyszervolt.hu
2008. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

bocsi nem jo.amit irtam ott is kattintgatni kell.Viszont most ha gyorsan regisztrálsz még le tudsz tölteni gyerek dalokat.Lilly baba,ovisoknak...www.bitmusic.hu

én is nemrég töltöttem le.De nov.20-án bezárja a kapuit a szabad regisztrácio.

2008. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
www.youtube.com
2008. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

miert nem toltesz le mp3akat, es allitod be? ha kiirod, akkor dvd lejatszoba is bele lehet tenni.


esetleg a winampban van olyan hogy media library, vagy valami hasonlo, kb otmillio internetes "radio" van, rakerestem, vannak babachannelek is, ott tudsz folyamatosan, viszont eleg jo netkapcsolat kell hozza

2008. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!