Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hetes baba nem akar enni...

9hetes baba nem akar enni Naponta merem (tudom nem ajanlott) es mar 4,80rol lement 2 nap alatt lement 4,75re. Az utóbbi napokban csak 4-5x hajlandó enni de akkor is a napi adag az kb.500-550ml, nem kevés ez?

Figyelt kérdés
A korhazban megállapították h refluxos 6hetesen ,viszont masik orvos azt mondta nem, kapott nutritont de azota a szeklete is megváltozott mert hasmenese volt szine is zöldes-barnas szagos lett .. par napja mar nem is adom neki. Egyebkent mosolyog napkozben de egyszercsak elkezd sirni es nem akarja elfogadni az anyatejet, se tapszert se cumisuvegbol se mellbol. Valaki jart igy? Valtozik ez majd?

2019. júl. 9. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Figyi, az az ötven gramm egy kiadósabb pisinek/kakinak is megfelelhet, ha éppen tegnap előtt pisi előtt, ma meg pisi után mérted. Ennyi "fogyás" nem számít. Egyébként meh hivatalosan a testsúlya hatodrészének megfelelő kaját kell kapnia 24 óra alatt, ez 4800 gramm esetén 800 gramm. Ez így valóban kevésnek tűnik.

Bár az ilyen dolgokat inkább a védőnővel, orvossal kellene megbeszélni.

2019. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az 5 hónapos kislányom a mai napig nem eszik 600-nál többet, mégis rendesen hízik, husis és nagyon ügyesen mozog, fejlődik. Kúszik, forog, jókedvű, élénk baba. 😊 Emberekről van szó, nem gépekről, ők nem olvassák a tankönyveket és a táblázatokat.
2019. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első, persze ma már mindenképp beszélek velük amint elérem őket, csak érdekeltek/nek a tapasztalatok anyukáktól is illetve rögtön nem is akartam hívni őket mert úgy voltam vele hogy hátha meg jön az étvágya mert ez h ennyire keveset eszik kb 3napja tart.


Kedves utolsó, 600ml 5 hónaposan tényleg nem tűnik soknak ez kicsit megnyugtató.Köszi! :)

2019. júl. 10. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!